• خانه
  • اخبار
  • سازمان جهانی بهداشت می گوید ماسک مسئولیت بزرگی برای مبارزه با اطلاعات نادرست در توییتر دارد

سازمان جهانی بهداشت می گوید ماسک مسئولیت بزرگی برای مبارزه با اطلاعات نادرست در توییتر دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سازمان جهانی بهداشت می گوید ماسک مسئولیت بزرگی برای مبارزه با اطلاعات نادرست در توییتر دارد


ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، در نشستی در 2 سپتامبر 2020 در برلین، آلمان، از دستگاه تولید واکسن رونمایی کرد.  ماسک با سازنده واکسن CureVac ملاقات کرد که تسلا با آن برای ساخت دستگاه‌هایی برای تولید واکسن‌های RNA شریک شده است.

بزرگنمایی / ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، در نشستی در 2 سپتامبر 2020 در برلین، آلمان، از دستگاه تولید واکسن رونمایی کرد. ماسک با سازنده واکسن CureVac ملاقات کرد که تسلا با آن برای ساخت دستگاه‌هایی برای تولید واکسن‌های RNA شریک شده است. (اعتبار: گتی | فیلیپ سینگر)

سازمان جهانی بهداشت روز سه‌شنبه اعلام کرد ایلان ماسک مسئولیت بزرگی برای مبارزه با اطلاعات غلط بهداشتی خطرناک و بالقوه تهدیدکننده زندگی در توییتر دارد.

آژانس بهداشت سازمان ملل متحد در مورد اخبار روز دوشنبه اظهار داشت که این میلیاردر فناوری برای خرید توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار معامله کرده است. مقامات سازمان جهانی بهداشت تاکید کرده‌اند که اطلاعات غلط و اطلاعات نادرست زمانی که در فضاهای دیجیتالی مانند توییتر گسترده هستند چقدر مضر هستند.

مایک رایان، مدیر اجرایی برنامه بهداشت اضطراری سازمان جهانی بهداشت، گفت: «در مواردی مانند این همه‌گیری، اطلاعات خوب باعث نجات جان انسان‌ها می‌شود. “در بعضی موارد، [it’s] نجات‌بخش‌تر از داشتن واکسن است، به این معنا که اطلاعات بد شما را به مکان‌های بسیار بسیار بدی می‌فرستد.”

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات