• خانه
  • اخبار
  • ساخت 2001 Duke Nukem Forever به صورت آنلاین در دسترس است و ممکن است در ژوئن منقضی شود

ساخت 2001 Duke Nukem Forever به صورت آنلاین در دسترس است و ممکن است در ژوئن منقضی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ساخت 2001 Duke Nukem Forever به صورت آنلاین در دسترس است و ممکن است در ژوئن منقضی شود


ساخت 2001 Duke Nukem Forever به صورت آنلاین در دسترس است و ممکن است در ژوئن منقضی شودDuke Nukem Forever از سال 2001، 21 سال گذشته است. همانطور که می توانید به این نسخه بگویید مونالیزا، با آن مقابله کنید. “>

بزرگنمایی / فیلم واضح از ساخت و ساز در سال 2001 Duke Nukem Forever 21 سال بعد منقضی شد. از آنجایی که این نسخه از مونالیزا می توان گفت با آن مقابله کن (اعتبار: قلمروهای سه بعدی)

تاریخ Duke Nukem Forever’s زمانی که بازی در نهایت در سال 2011 عرضه شد، یعنی 14 سال پس از معرفی، توسعه به نظر گره خورده بود. اما شوتر اول شخص، که در نهایت با Gearbox Software همراه شد، هر چقدر هم که مزخرف باشد، لزوماً کل داستان بازی را نشان نداد.

شاید معروف ترین تریلر بازی در E3 2001 منتشر شد. او یک بازی انفجاری و انفجاری را در لاس وگاس نشان داد که در واقع شبیه یک بازی ویدیویی بود که ظاهراً در نسخه Unreal Engine آن دوره به تصویر کشیده شده بود. این هفته متوجه شدیم که این نسخه از بازی چقدر قابل بازی است – حداقل با یکی از آنها Duke Nukem Foreverسازندگان اصلی ‘s که از صحت آن حمایت می کنند.

“کمی از سطوح آزمون”

آخرین فاش شده در 4chan در روز یکشنبه منتشر شد و به طور گسترده توسط سایت طرفداران Duke Nukem duke4.net به اشتراک گذاشته شد، به نظر می رسد که از کد اصلی و دارایی های سال 2001 تهیه شده است. شامل یک ویدیوی یک دقیقه ای از کشتار اول شخص در یک فیلم بسیار است. چهارشنبه دوستدار دوک یک باشگاه استریپ به نام “Slick Willy”. این سکانس به وضوح توسط بیلد لو رفته پخش و ضبط شده است.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات