• خانه
  • اخبار
  • زمان آن فرا رسیده است: Google Pixel Watch پاییز امسال وارد بازار می شود

زمان آن فرا رسیده است: Google Pixel Watch پاییز امسال وارد بازار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
زمان آن فرا رسیده است: Google Pixel Watch پاییز امسال وارد بازار می شود


زمان آن فرا رسیده است: Google Pixel Watch پاییز امسال وارد بازار می شود

افزایش (اعتبار: Google)

سال‌ها شایعات بالاخره امروز به حقیقت پیوستند – گوگل بالاخره پیکسل واچ را عرضه کرد. گوگل هشت سال است که یک سیستم عامل ساعت هوشمند می سازد، اما هرگز سخت افزار ساعت هوشمند مارک خود را تولید نکرده است. امروز یا حداقل در پاییز امسال که انتظار می‌رود Pixel Watch وارد قفسه‌های فروشگاه‌ها شود، این وضعیت در حال تغییر است.

گوگل تنها در روز چهارشنبه مروری مختصر از پیکسل واچ ارائه کرد و مشخصات و قیمت آن را درج نکرد. این ساعت شامل یکپارچه سازی با Fitbit، برنامه های مورد انتظار گوگل و طراحی که زودتر منقضی شده است. قسمت جلویی کاملاً لعاب دار با تاج چرخشی روی سایت است. بدنه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و بند ها قابل جدا شدن هستند. از NFC touch and pay پشتیبانی می کند و دارای یک برنامه جدید Google Home است.

نوارها برداشته می شوند.

نوارها برداشته می شوند. (اعتبار: رون آمادئو)

سیستم عامل ساعت هوشمند گوگل – که در ابتدا “Android Wear” نامیده می شد و اکنون “Wear OS” نامیده می شود – سال ها در هر دو دسته سخت افزار و نرم افزار غیر فعال بوده است. کوالکام بازار ساعت‌های هوشمند اندروید را با جابه‌جایی شش سال بین یک سیستم ساعت هوشمند چیپ اصلی و سه سال باقی گذاشتن گوگل بین به‌روزرسانی‌های اصلی Wear OS، خفه کرده است. گوگل در سال گذشته طرحی را برای احیای پلتفرم ساعت هوشمند خود با راه اندازی Wear OS 3 و یک شریک سخت افزاری جدی و قابل اعتمادتر در سامسونگ راه اندازی کرده است. سامسونگ گلکسی واچ 4 سیستم عامل تایزن سامسونگ را کنار گذاشت و اولین (و تاکنون تنها) ساعت با سیستم عامل Wear OS 3 است. در حال حاضر، به نظر می رسد این طرح جواب می دهد، با تحقیقات Counterpoint که شاهد افزایش عظیم سهم بازار Wear OS از سال به سال است. و اکنون این سیستم عامل با اپل واچ فاصله دارد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات