منو سایت

  • خانه
  • ریزر یک قاب جدید برای iPhone 13 با قابلیت خنک کننده معرفی کرده است

ریزر یک قاب جدید برای iPhone 13 با قابلیت خنک کننده معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

ریزر به تازگی از قاب گوشی هوشمند نسل سوم خود برای گیمرهای موبایل با آتش سوزی های زیاد رونمایی کرده است. ویژگی متمایز این کیف ها با وجود زیبایی و دوام بسیار بالا این است که ریزر کیف های جدید خود را به گونه ای طراحی کرده است که ظاهری جذاب ایجاد کرده و گوشی شما را تا حد ممکن خنک نگه داشته است.

همه ما قبلاً می دانیم که بازی های سنگین بدون وقفه به مدت طولانی به احتمال زیاد دمای گوشی هوشمند را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این پدیده اغلب تا حدی آزاردهنده است و بر عملکرد CPU و عمر باتری گوشی تأثیر منفی می گذارد (اگرچه ممکن است داستان برای دارندگان گوشی های هوشمند برای بازی هایی مانند Asus Ragphone 5 Ultimate متفاوت باشد).

Razer از طراحی جعبه به روز شده و ایده های خنک کننده منفعل مطلوب استفاده می کند تا گرمای بیشتری را به پشت گوشی ارائه دهد و در نتیجه به گیمرهای موبایل کمک کند. از طرف دیگر کیسه های لاستیکی سنتی از تکنیک جداسازی و انعکاس دما به گوشی استفاده می کنند.

در پشت قاب جدید مجاری تهویه کاملاً قابل مشاهده وجود دارد. احتمالاً از این مجاری برای تخلیه گرمای اضافی تولید شده توسط تلفن هنگام انجام بازی های سنگین استفاده می شود. پشت این حفره ها یک لایه رسانای حرارتی وجود دارد که گرمای تولید شده را جذب کرده و از بدنه گوشی خارج می کند. با این حال ، ریزر اشاره می کند که این تمام ماجرا نیست.

گوشه های محفظه جدید Arctech با TPE (الاستومرهای ترموپلاستیک) تقویت شده اند. این ماده نه تنها یک رسانای گرما در نظر گرفته می شود. در عوض ، پلاستیک های غیرقابل بازیافت برای تولید آن استفاده می شود. این یکی از مزایای مورد جدید است و تأثیر آن بر محیط را به حداقل می رساند.

این قاب دارای ظاهری بدون لغزش در خارج است که به گوشی اجازه می دهد محکم در دست باشد و خطر سر خوردن را به حداقل برساند. حتی از دست دادن تلفن نیز نگران کننده نخواهد بود. زیرا ترکیب سفت و سخت پلیمری در هنگام تقویت گوشه های قاب از دوام بیشتری نسبت به نسل قبلی برخوردار است و قادر خواهد بود ضربه های قوی را دفع کرده و از دست کاربر محافظت کند.

ریزر ادعا می کند که از یک لایه محافظ ضد میکروبی در بالای جعبه استفاده کرده است. این لایه از رشد باکتری ها بر روی بافت بدن جلوگیری می کند. حتی اگر کاربران به طور تصادفی مدت طولانی از تمیز کردن قاب گوشی خود غافل شوند.

قاب جدید از پدهای شارژ بی سیم Qi و MagSafe اپل پشتیبانی می کند که جای تعجب ندارد. بنابراین ، کاربران مجبور نخواهند بود که گوشی را از قاب محافظ خارج کرده و تلفن خود را به صورت بی سیم شارژ کنند یا از اتصال 5G استفاده کنند. قاب های جدید Razer Arctech و Arctech Pro برای هر چهار مدل iPhone 13 از جمله iPhone 13 Mini ، iPhone 13 ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max در دسترس خواهد بود. این کیف ها از نظر ظرفیت انتقال حرارت یکی از بهترین مدل های تولید شده برای پرچمداران جدید اپل هستند. همه کیف ها 44.99 دلار قیمت دارند و منحصراً از طریق وب سایت Razer به فروش می رسند.

ریزر برای اولین بار یک قاب آیفون 13 با قابلیت خنک کننده معرفی کرد که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.