• خانه
  • اخبار
  • رویای یک نوجوان نامناسب برای ابرقهرمان شدن در تریلر فیلم Miss Marvel به حقیقت پیوست.

رویای یک نوجوان نامناسب برای ابرقهرمان شدن در تریلر فیلم Miss Marvel به حقیقت پیوست.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رویای یک نوجوان نامناسب برای ابرقهرمان شدن در تریلر فیلم Miss Marvel به حقیقت پیوست.


ایمان ولانی نقش کمالا خان را در مینی سریال جدید MCU بازی می کند. خانم مارول.

مارول استودیو تریلر رسمی جدیدترین اسپین آپ سری MCU خود را منتشر کرد: خانم مارولبا بازی ایمان ولانی در نقش کمالا خان / خانم. یک معجزه. این مینی سریال که توسط Bisha K. Ali ساخته شده و شامل شش قسمت است، از دیزنی + پخش خواهد شد و به ساخت فیلم آینده کمک خواهد کرد. معجزه هاسال آینده.

خانم مارول نسبتاً اخیراً به دنیای کمیک های مارول اضافه شده است، با این تفاوت که اولین شخصیت مسلمانی است که تاریخچه کتاب های مصور خود را دارد. او به طور خلاصه در پس زمینه ظاهر شد کاپیتان مارول شماره 14 (2013) و مجموعه انفرادی خانم مارول اولین جلد در فوریه 2014 منتشر شد. این جلد اول در سال 2015 برنده جایزه هوگو برای بهترین تاریخ گرافیک شد، و موفقیت سریع و محبوبیت بالای این شخصیت چیزی است که کوین فیگی، رئیس استودیو مارول را ترغیب کرد تا خانم مارول را وارد فاز چهار در MCU کند.

کامالا خان که به نام خانم مارول نیز شناخته می شود، یک نوجوان پاکستانی آمریکایی است که در شهر جرسی زندگی می کند. او از طرفداران پر و پا قرص کمیک است، کارول دانورز/کاپیتان مارول را دوست دارد و آرزو دارد روزی یک ابرقهرمان شود. و سپس آن روز فرا می رسد. قدرت‌های آن از مه‌های Terrigen می‌آیند، که در سرتاسر جهان در یک خط داستانی متقاطع، “Inhumanity” عرضه شد. مه سلول های غیرانسانی خواب را در چندین نفر از جمله کامالا فعال کرد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات