• خانه
  • اخبار
  • روگوزین به اسپیس ایکس گفت: گزارش موشکی: کارگران آریان 6 “مضطرب هستند”.

روگوزین به اسپیس ایکس گفت: گزارش موشکی: کارگران آریان 6 “مضطرب هستند”.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روگوزین به اسپیس ایکس گفت: گزارش موشکی: کارگران آریان 6 "مضطرب هستند".


موشک در شب روی سکوی پرتاب می نشیند.

بزرگنمایی / تنها 5 موشک آریان 5 باقی مانده است تا اروپا به آریان 6 تبدیل شود. (اعتبار: ArianeGroup)

به Rocket Report 4.35 خوش آمدید! هیچ گزارشی در هفته آینده وجود ندارد. اکنون یک هفته تا پرتاب مهم موشک Space Launch System برای اولین بار در سایت پرتاب فاصله داریم. من هفته آینده با خانواده ام تعطیلات بهاری خواهم داشت، بنابراین خبرنامه ای وجود نخواهد داشت، اما به موقع برمی گردم تا انتشار را در پنجشنبه شب، 17 مارس دنبال کنم. به دنبال پوشش کامل من و Trevor Mulman در Ars Technica صبح جمعه آینده باشید.

مثل همیشه، از اظهارات خوانندگان استقبال می کنیم، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های دارای AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

روگوزین به اسپیس ایکس گفت: گزارش موشکی: کارگران آریان 6 "مضطرب هستند".

رای دهندگان به شدت فرودگاه فضایی گرجستان را رد می کنند. به گزارش فرست کوست نیوز، بر اساس نتایج غیررسمی، 72 درصد از رای دهندگان در شهرستان کامدن روز سه شنبه به توقف خرید زمین برای فرودگاه فضایی در ایالت جورجیا رای دادند. این یک شکست قابل توجه (و شاید مرگبار) برای فضاپیما با پرتاب عمودی است. این شهرستان 10.3 میلیون دلار برای این پروژه هزینه کرده است که از سال 2012 در مراحل برنامه ریزی بوده است. قبل از رأی گیری، حامیان این پروژه گفتند که این فرودگاه شغل ایجاد می کند و اقتصاد شهرستان را متنوع می کند.

24 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات