رونق کریپتومینینگ باعث افزایش سرسام آور قبض انرژی مردم می شود. فدرال در حال بررسی قوانین جدید است

رونق کریپتومینینگ باعث افزایش سرسام آور قبض انرژی مردم می شود. فدرال در حال بررسی قوانین جدید است


بزرگنمایی (اعتبار: Andriy Onufrienko | لحظه)

امسال تابستانی نیست که آمریکایی‌ها بخواهند با تعداد نامعلومی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال که به طور غیرمنتظره‌ای به شبکه برق سرازیر شده‌اند، برخورد کنند. اکنون تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها انتظار دارند که قطعی برق دائمی را تجربه کنند، زیرا شبکه برق کشور در برابر شرایط گرما و خشکسالی بی سابقه که در حال حاضر مصرف انرژی را از ساحلی به ساحل دیگر افزایش می‌دهد، تحت فشار قرار می‌گیرد. اکنون قانون‌گذاران نگران هستند که عملیات استخراج ارز دیجیتال ایالات متحده که برای رشد سریع برنامه ریزی شده است، به طور بالقوه شبکه را بی‌ثبات‌تر کند و در عین حال انتشار کربن را بی‌صدا افزایش دهد و هزینه‌های آب و برق را برای مصرف‌کنندگان بیشتر و بیشتر افزایش دهد.

به همین دلیل است که سناتور الیزابت وارن (D-Mass) به پنج عضو دیگر کنگره در ارسال نامه ای به آژانس حفاظت از محیط زیست و وزارت انرژی پیوست و توصیه کرد که آژانس ها نیروهای خود را برای پیش نویس مقررات جدید ملزم به حسابداری برای انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف انرژی از همه باشند. عملیات رمزنگاری در سراسر کشور وارن و دیگران پیشنهاد می‌کنند که تنها در این صورت است که دقیقاً می‌دانیم چه تعداد کسب‌وکار در ایالات متحده فعالیت می‌کنند، چه مقدار انرژی مصرف می‌شود، چه میزان آسیب به محیط زیست وارد شده است و چه تعداد از جوامع تحت تأثیر قرار گرفته‌اند.

این نامه اطلاعات جدیدی را از تحقیقات کنگره در مورد تأثیرات زیست محیطی «هفت مورد از بزرگترین عملیات استخراج رمزارز در ایالات متحده» به EPA و DOE ارائه کرد. این تنها کسری از کل است، اما این شرکت‌ها با هم قصد دارند تا مجموع ظرفیت استخراج خود را نزدیک به 230 درصد افزایش دهند و به برق بیشتری نسبت به برق مورد نیاز تمام خانه‌های لس‌آنجلس نیاز دارند. هیچ یک از این شرکت‌ها نگفتند که تأثیر آن بر مصرف‌کنندگان متصل به شبکه برق را ردیابی می‌کند و هیچ‌کدام معتقد نبودند که دلیلی برای انطباق کامل با درخواست کنگره برای اطلاعات داشته باشد.

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات