• خانه
  • اخبار
  • روش ساده و 9 دقیقه ای بدون حمله برای شکست دادن حلقه الدن

روش ساده و 9 دقیقه ای بدون حمله برای شکست دادن حلقه الدن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روش ساده و 9 دقیقه ای بدون حمله برای شکست دادن حلقه الدن


حلقه الدن در این نه دقیقه دویدن چندان سخت به نظر نمی رسد…

تقریباً دو ماه از آن زمان به بعد حلقه الدن منتشر شد، گزارش شده است که بازیکنان به طور متوسط ​​به ده ها ساعت برای تکمیل بخش “داستان اصلی” بازی نیاز دارند. با در نظر گرفتن این موضوع، این واقعیت که جامعه دویدن با سرعت بالا اکنون می تواند شروع کامل تا پایان را نشان دهد حلقه الدن دویدن در کمتر از نه دقیقه می تواند کمی تعجب آور باشد.

حتی برای افراد با تجربه حلقه الدن بازیکنان، تماشای بازی Distortion2 به مدت 8 دقیقه و 56 ثانیه – سریالی که در آن او به هیچ دشمنی حمله نمی کند – می تواند گیج کننده باشد. بنابراین بیایید با یک نامه سریع برای یک تاریخچه مختصر به شما کمک کنیم حلقه الدن speedrunning تا کنون و مشکلات و شاهکارهایی که بازیکنان را برای مدت زمان کوتاه‌تر و کوتاه‌تری در سرزمین‌های بین می‌برند.

تغییر شکل های اشتباه و اسب های پرنده

فقط چند روز بعد حلقه الدنکه در اواخر فوریه منتشر شد، بازیکنان از دویدن های جاودانه سنتی شگفت زده شدند که کمتر از 2.5 ساعت طول کشید. با این حال، به زودی، بازیکنان در قدیمی غوطه ور شدند روح تاریک ترفندهای دویدن سریع برای دور زدن باس های سخت یا رسیدن به بخش های جدید نقشه از طریق پرش های دقیق و به سختی قابل زنده ماندن. این منجر به اولین عمومی، گاهی اوقات حلقه الدن سرعت اجرا شده توسط استریمر Twitch LilAggy در 9 مارس، تنها 12 روز پس از انتشار بازی.

۱۱ پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات