• خانه
  • اخبار
  • روسیه نمی تواند خریداران کافی برای نفت خود پیدا کند، زیرا فروش آن به بیت کوین است

روسیه نمی تواند خریداران کافی برای نفت خود پیدا کند، زیرا فروش آن به بیت کوین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روسیه نمی تواند خریداران کافی برای نفت خود پیدا کند، زیرا فروش آن به بیت کوین است


خورشید فراتر از یک واحد پمپاژ نفت، که به عنوان جک پمپ نیز شناخته می شود، در یک سایت حفاری که توسط Tatneft OAO در نزدیکی Almetyevsk، روسیه اداره می شود، غروب می کند.

بزرگنمایی / خورشید فراتر از یک واحد پمپاژ نفت، که به عنوان جک پمپ نیز شناخته می شود، در یک سایت حفاری که توسط Tatneft OAO در نزدیکی Almetyevsk، روسیه اداره می شود، غروب می کند. (اعتبار: آندری روداکوف / بلومبرگ)

اقتصاد روسیه در حال ویران است و ارزش روبل کاهش یافته است زیرا این کشور به طور فزاینده ای خود را از تجارت جهانی پس از جنگ با اوکراین منزوی می بیند. این کشور حتی یافتن خریدار برای نفت خود مشکل دارد، تا حدی به این دلیل که بازار جهانی نفت تحت سلطه دلار آمریکا است.

مشکل روسیه در فروش نفت ممکن است دلیلی باشد که این کشور روش های پرداخت جایگزین از جمله بیت کوین را در نظر می گیرد. به گزارش بی بی سی، پاول زاوالنی، رئیس کمیته انرژی دومای دولتی، این ایده را در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته ارائه کرد.

«ما مدت‌هاست که به چین پیشنهاد داده‌ایم تا به روبل و یوان به ارزهای ملی تبدیل شود. زاوالنی گفت: با ترکیه، پوند و روبل خواهد بود. شما همچنین می توانید بیت کوین معامله کنید.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات