• خانه
  • اخبار
  • روز بزرگ Ubisoft با تاخیر و لغو: بازی جهان باز آواتار به سال مالی 24 منتقل شد

روز بزرگ Ubisoft با تاخیر و لغو: بازی جهان باز آواتار به سال مالی 24 منتقل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روز بزرگ Ubisoft با تاخیر و لغو: بازی جهان باز آواتار به سال مالی 24 منتقل شد


روز بزرگ Ubisoft با تاخیر و لغو: بازی جهان باز آواتار به سال مالی 24 منتقل شدآواتار، هنوز در راه است، اما اکنون از پنجره راه اندازی اصلی “2022” صرفنظر می کند.”>

بزرگنمایی / یوبی سافت اصرار دارد که اولین بازی ویدیویی آنها بر اساس این مجموعه فیلم ساخته شده است آواتار هنوز در مسیر است، اما اکنون پنجره راه اندازی اولیه “2022” خود را از دست خواهد داد. (اعتبار: یوبی سافت)

طرفداران ناشر بازی های بزرگ Ubisoft ممکن است امیدوار باشند که ارائه آینده ای که قرار است در ماه سپتامبر به صورت آنلاین پخش شود، ممکن است حاوی چند شگفتی یا تأیید بازی های بزرگ تر در سال 2022 باشد. حباب، به شکلی عظیم

افشای سرمایه‌گذار پنجشنبه با یک ارائه صوتی به میزبانی مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیوم، همراه بود و 9 دقیقه اول عمدتاً غم و اندوه بود. پس از تایید برنامه های اعلام شده قبلی برای راه اندازی a ماریو + خرگوش عاقبت و تاخیر طولانی جمجمه و استخوان نبرد دزدان دریایی، Guillemot دو تاخیر طولانی بازی و چهار بازی لغو شده را تایید کرد – در حالی که حداقل در دو بازی در بلاتکلیفی ظاهری سکوت کرد.

بیشتر شبیه The Way of the Wait

شاید بزرگترین خبر مربوط به تاخیر باشد آواتار: سرزمین های مرزی پاندورا، یک بازی ماجراجویی جهان باز بر اساس مجموعه فیلم های آواتار جیمز کامرون. این بازی اکنون قرار است در “سال مالی 24” یوبی سافت عرضه شود، که ممکن است به معنای هر زمانی بین آوریل 2023 تا مارس 2024 باشد. این افزایش قابل توجهی نسبت به پنجره راه اندازی اولیه “2022” آن است که می تواند آن را به زمان عرضه در 16 دسامبر نزدیک کند. اولین دنباله این مجموعه فیلم در 13 سال، آواتار: راه آب.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات