• خانه
  • اخبار
  • روترهای شبکه خانگی Wi-Fi 7 آماده رسیدن به 33 گیگابیت بر ثانیه هستند

روترهای شبکه خانگی Wi-Fi 7 آماده رسیدن به 33 گیگابیت بر ثانیه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روترهای شبکه خانگی Wi-Fi 7 آماده رسیدن به 33 گیگابیت بر ثانیه هستند


روترهای شبکه خانگی Wi-Fi 7 آماده رسیدن به 33 گیگابیت بر ثانیه هستند

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson / Getty)

به نظر می رسد بیشتر و بیشتر احتمال دارد که Wi-Fi 7 یک گزینه در سال آینده باشد. این هفته، کوالکام به لیست سازندگان تراشه‌هایی پیوست که محصولات Wi-Fi 7 را توصیف می‌کنند که انتظار می‌رود به زودی برای خانه‌ها و مشاغل در دسترس قرار گیرند.

Wi-Fi Alliance که استانداردهای Wi-Fi را ایجاد می کند و Qualcomm را به عنوان عضوی در بر می گیرد، گفت Wi-Fi 7 حداکثر پهنای باند “حداقل 30 گیگابیت در ثانیه” را ارائه می دهد و روز چهارشنبه کوالکام اعلام کرد که پلت فرم Network Pro Series Gen 3 خود را ارائه خواهد کرد. پشتیبانی از “تا 33 گیگابیت بر ثانیه.” اینها سرعت‌های تئوری هستند که احتمالاً در خانه به آنها نخواهید رسید و به دستگاه‌های باند پهن و Wi-Fi 7 درجه یک نیاز دارید که هنوز وجود ندارند. با این حال، سرعت ها نشان دهنده جهش چشمگیر 9.6 گیگابیت بر ثانیه در Wi-Fi 6 و 6E است.

فناوری نسل بعدی بر برنامه‌های شبکه فشرده مانند واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، پخش ویدیو با کیفیت 4K و بالاتر و رایانش ابری و بازی تمرکز دارد. با ایجاد تغییرات در لایه فیزیکی (PHY) و کنترل دسترسی به محیط (MAC)، Wi-Fi 7 باید به شما این امکان را بدهد که با تاخیر و سوسو کمتری از این برنامه ها لذت ببرید.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات