• خانه
  • اخبار
  • روبرتا و کن ویلیامز در مورد اولین بازی ویدیویی خود در 25 سال گذشته صحبت می کنند

روبرتا و کن ویلیامز در مورد اولین بازی ویدیویی خود در 25 سال گذشته صحبت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
روبرتا و کن ویلیامز در مورد اولین بازی ویدیویی خود در 25 سال گذشته صحبت می کنند


روبرتا ویلیامز و کن ویلیامز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2022

بزرگنمایی / روبرتا ویلیامز و کن ویلیامز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2022 (اعتبار: Sam Machkovec)

سن فرانسیسکو – برنامه نویس افسانه ای بازی کن ویلیامز فقط به یک لحظه نیاز داشت تا سوال من را بجوید. او و طراح بازی به همان اندازه معروف، روبرتا ویلیامز، با بازگویی یک اصل از دوران خود در Sierra On-Line، شرکت بازی‌های ویدیویی که آنها تأسیس کردند و بازی‌های رایانه‌ای را در دهه‌های 1980 و 1990 متحول کرد، با این پرسش هماهنگ شدند.

آنها گفتند که بازی های Sierra متمایز هستند زیرا توسط بقیه صنعت بازی “با کرکره” ساخته شده اند. هیچ کس در شرکت های رقیب کار نکرده است. هیچ کس بازی های مسابقه ای انجام نداده است. و پس از انتشار هر بازی Sierra، فروش انفرادی آن تعیین کننده بودجه و محدوده بازی بعدی طراح پیشرو خواهد بود.

من پرسیدم که چگونه این ریاضیات برای اعلان بازی جدید آنها در مارس 2022 کار کرد، غار عظیم سه بعدی. این بازاندیشی در مورد اولین ماجراجویی متنی، چیزی که روبرتا در نهایت در نمایشنامه کلاسیک خود در دهه 1980 اصلاح کرد. خانه مرموز، تقریباً به همان اندازه که ممکن است از طراحی های خود در دوران اوج سیرا جدا باشد، عمدتاً به دلیل انتقال آن به یک ماجراجویی واقعیت مجازی (اختیاری) با کنترل دستی. اگر «آخرین بازی» یک طراح پیشرو بیش از 20 سال پیش شروع شود، آیا اصل بنیادی بودجه و محدوده تولید سیرا همچنان قابل اجرا است؟

38 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات