• خانه
  • اخبار
  • رفتار با قماربازان آنلاین به عنوان “دشمن” را متوقف کنید

رفتار با قماربازان آنلاین به عنوان “دشمن” را متوقف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رفتار با قماربازان آنلاین به عنوان "دشمن" را متوقف کنید


بازیکنانی که سازهایی از این دست را می فروشند به سختی می توانند با چیزی جز حمایت فنی یا اقدامات قانونی دلسرد شوند.

بزرگنمایی / بازیکنانی که سازهایی از این دست را می فروشند به سختی می توانند با چیزی جز حمایت فنی یا اقدامات قانونی دلسرد شوند.

SAN FRANCISCO – اگر شما یک توسعه دهنده بازی آنلاین هستید، احتمالاً عادت دارید که با کلاهبرداران به عنوان انگل هایی رفتار کنید که باید برای حفظ سلامت بازی خود از بین بروند. اما Clint Wednesday و Nemanja Mulasmayic، فارغ التحصیلان Riot Games و از بنیانگذاران شرکت ضد جعل Byfron Technologies، در ارائه GDC می گویند که کلاهبرداران همیشه فقط دشمن نیستند. آنها اغلب می توانند برخی از بهترین بازیکنان، مشتریان، گردآورندگان و تولیدکنندگان محتوا باشند.

این زوج گفتند که حمله به کلاهبرداران با تحمل صفر، سیاست جهانی می تواند شبیه به حمله به جامعه بازی شما باشد. سردعی گفت: «خیانت بارها ناشی از عشق به بازی است» و در این موارد اصلاح طلبی یا منصرف کردن کلاهبرداران ممکن است مؤثرتر از تلاش برای ممنوع کردن آنها باشد.

در گفتگوی خود، بنیانگذاران انگیزه هایی را که می بینند در بازی های آنلاین کلاهبرداران را هدایت می کنند، شکستند. هر کدام رویکرد متفاوتی برای حفظ یکپارچگی بازی بدون تضعیف اعتماد جامعه در فرآیند نیاز دارند.

20 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات