• خانه
  • اخبار
  • ربات Stretch Boston Dynamics تولید خود را آغاز کرد و در حال حاضر به فروش رسیده است

ربات Stretch Boston Dynamics تولید خود را آغاز کرد و در حال حاضر به فروش رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ربات Stretch Boston Dynamics تولید خود را آغاز کرد و در حال حاضر به فروش رسیده است


Stretch برای ذخیره سازی آماده است.

بزرگنمایی / Stretch برای ذخیره سازی آماده است. (اعتبار: Boston Dynamics)

Boston Dynamics دومین ربات تجاری خود را راه اندازی کرد. پس از عرضه سگ چهار پا خود، Spot، در سال 2020 با قیمت 75000 دلار، اکنون نسخه تجاری Stretch، رباتی برای جابجایی جعبه های ذخیره سازی را نشان می دهد که اکنون برای خرید در دسترس است.

Stretch به صورت نمونه اولیه در مارس 2021 معرفی شد و پس از یک سال آزمایش در محل کار و توسعه بیشتر، به یک محصول تجاری واقعی تبدیل شد. هدف ربات هنوز یکسان است: یک جعبه متحرک است. Stretch یک کارگر انبار است که قصد دارد بدون نیاز به ایجاد زیرساخت های اضافی، تخلیه کامیون ها، پاک کردن جعبه ها و سفارشات ساخت و ساز را به سرعت به عهده بگیرد.

بازوهای جابجایی جعبه ها چیز جدیدی نیستند، اما معمولا ثابت هستند، به این معنی که باید آنها را با پیچ و مهره به زمین در یک مکان خاص ببندید و انبار خود را در اطراف محل ربات طراحی کنید. Stretch بر روی یک پایه بزرگ با چرخ ها نصب می شود، بنابراین انعطاف پذیری بیشتری به عنوان یک فرد در کارهایی که می تواند در طول روز انجام دهد وجود دارد. می توانید استرچ را وادار کنید که مستقیماً وارد کامیون شود و جعبه را صبح تخلیه کند و بعد از ظهر به ساختمان سفارش بروید. پایه به اندازه پالت است، بنابراین می تواند تقریباً در هر جایی از انبار باشد.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات