• خانه
  • اخبار
  • رانندگی با جیپ مگنتو، مفهومی الکتریکی با گیربکس دستی

رانندگی با جیپ مگنتو، مفهومی الکتریکی با گیربکس دستی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رانندگی با جیپ مگنتو، مفهومی الکتریکی با گیربکس دستی


Magneto 2.0 یک جیپ رانگلر اصلاح شده با مکانیزم درایو EV است.

بزرگنمایی / Magneto 2.0 یک جیپ رانگلر اصلاح شده با مکانیزم درایو EV است. (اعتبار: جیم رسنیک)

موآب، یوتا – اول از همه: این خودروی مفهومی جیپ با باتری که از صخره‌ها بالا می‌رود، علیرغم امیدهای بسیاری از طرفداران جیپ که برای سافاری عید پاک امسال در موآب، یوتا جمع شده‌اند، تولید محور نیست. مگنتو یک کتاب یا آزمایشگاه باز در اندازه واقعی برای آگاهی جیپ و آینده برند است.

این شرکت قبلاً شروع به استقبال از آینده درایوهای الکتریکی با باتری کرده است و در واقع Wrangler 4xe پرفروش‌ترین خودروی هیبریدی پلاگین در آمریکا است. در واقع، جیپ سال گذشته اولین نسخه مگنتو را به نمایش گذاشت، البته با یک رانندگی ساده تنها 285 اسب بخار. (213 کیلو وات). جیپ به سرعت متوجه استفاده‌های مختلف و تکرار انرژی باتری شده است تا جایی که پنج خودرو از هفت خودروی مفهومی که اخیراً به مطبوعات و استفاده عمومی نشان داده است، دارای موتور الکتریکی هستند. و نقطه اوج آن مگنتو 2.0 است. و ما آن را رانندگی کردیم.

Magneto مانند رانگلر معمولی شروع به زندگی کرد، اما جیپ فاصله بین دو محور را 12 اینچ (305 میلی متر) افزایش داد و تایرهای بزرگ 40 اینچی را روی چرخ های 20 اینچی نصب کرد. دیفرانسیل های عظیمی که توسط قطعات تعلیق بسیار پیچیده پشتیبانی می شوند، در زیر آن قرار دارند، در حالی که قسمت بالای بیکینی پشتی و طرح رنگ سفارشی SoCal از اوایل دهه 60، جلوه های بصری را سرگرم کننده نگه می دارد.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات