• خانه
  • اخبار
  • رابط کاربری جدید Android Auto گوگل با هر اندازه صفحه نمایشی کار می کند

رابط کاربری جدید Android Auto گوگل با هر اندازه صفحه نمایشی کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رابط کاربری جدید Android Auto گوگل با هر اندازه صفحه نمایشی کار می کند


اندازه های متعدد Android Auto.

بزرگنمایی / اندازه های متعدد Android Auto. (اعتبار: گوگل / رون آمادئو)

Android Auto، برنامه رابط ماشین گوگل برای اندروید، طراحی جدید و انعطاف پذیرتری در Google I / O دریافت می کند. قبلاً Android Auto به نسبت صفحه نمایش نسبتاً ثابتی نیاز داشت. او نمی‌توانست از پس کارهایی مانند صفحه‌نمایش بزرگ و عمودی ماشین بر بیاید و اغلب به ستون‌های رابط کاربری یا صندوق‌های پستی متوسل می‌شد تا طرحی معقول داشته باشد. گوگل اکنون می گوید که این رابط به لطف طراحی پنل جدید “برای هر اندازه صفحه نمایش ساخته شده است”.

گوگل می گوید که “سه عملکرد اصلی وجود دارد که رانندگان در خودروهای خود به آنها اولویت می دهند: ناوبری، رسانه و ارتباطات” و طراحی جدید Android Auto هر یک از این رابط ها را در پنل خود قرار می دهد. نقشه ها بزرگترین هستند، پانل اصلی، رسانه ها و پانل های ارتباطی در کنار یکدیگر چیده شده اند و یک نوار وضعیت / ناوبری ترکیبی وجود دارد. برای تناسب با میلیون‌ها اندازه صفحه نمایش مختلف، این عناصر را می‌توان در هر جهتی که در خودرو بهتر عمل می‌کند، مرتب کرد.

یک مثال، نزدیک به پیکربندی فعلی Android Auto، نوار ترکیبی را به صورت عمودی در کنار صفحه نمایش می‌دهد، به دنبال آن یک پشته عمودی از پیام‌ها و پانل‌های رسانه و سپس یک پانل بزرگ نقشه‌های Google را نشان می‌دهد. نمونه دیگری از طراحی صفحه نمایش عمودی تر، یک پانل بزرگ Google Maps را در بالای صفحه پیام و رسانه، با نوار ترکیبی در پایین نشان می دهد. چیزها را می توان به تناسب مرتب کرد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات