• خانه
  • اخبار
  • رئیس FCC در تلاش است تا دریابد چگونه اپراتورها از داده های موقعیت جغرافیایی تلفن استفاده می کنند

رئیس FCC در تلاش است تا دریابد چگونه اپراتورها از داده های موقعیت جغرافیایی تلفن استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رئیس FCC در تلاش است تا دریابد چگونه اپراتورها از داده های موقعیت جغرافیایی تلفن استفاده می کنند


تجسم سیگنال رادیویی که از تلفن همراه توسط شخصی که در فضای باز شلوغ قدم می‌زند استفاده می‌کند.

بزرگنمایی (اعتبار: Getty Images | peterhowell)

جسیکا روزنورسل، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، به اپراتورهای تلفن همراه دستور داد تا توضیح دهند که چه داده‌های موقعیت جغرافیایی را از مشتریان جمع‌آوری می‌کنند و چگونه از آن استفاده می‌کنند. تحقیقات Rosenworcel می‌تواند اولین گام به سوی اقدام سخت‌تر باشد، اما اختیارات آژانس در این زمینه به خطر می‌افتد، زیرا کنگره درباره قانون حفظ حریم خصوصی داده‌ها بحث می‌کند که می‌تواند FCC را از تنظیم شیوه‌های حفظ حریم خصوصی اپراتورها باز دارد.

FCC اعلام کرد Rosenworcel نامه‌های تحقیقی را در روز سه‌شنبه «به 15 شرکت برتر تلفن همراه ارسال کرد». FCC گفت، در نامه‌های رئیس از شرکت‌های مخابراتی در مورد سیاست‌هایشان در مورد داده‌های موقعیت جغرافیایی، مانند مدت زمان ذخیره داده‌های موقعیت جغرافیایی و چرا و چه اقدامات حفاظتی فعلی برای محافظت از این اطلاعات حساس سؤال شده است.

این نامه‌ها همچنین «حامل‌ها را درباره فرآیندهایشان برای به اشتراک گذاشتن داده‌های موقعیت جغرافیایی مشترک با مجری قانون و توافق‌نامه‌های اشتراک داده با سایر اشخاص ثالث بررسی می‌کند. در نهایت، نامه ها می پرسند که آیا و چگونه مصرف کنندگان هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات موقعیت جغرافیایی آنها با اشخاص ثالث مطلع می شوند یا خیر.

خواندن 14 پاراگراف باقی مانده | نظرات