• خانه
  • اخبار
  • رئیس FCC استاندارد جدید پهنای باند ایالات متحده را با سرعت 100 مگابیت در ثانیه کاهش و 20 مگابیت در ثانیه پیشنهاد می کند.

رئیس FCC استاندارد جدید پهنای باند ایالات متحده را با سرعت 100 مگابیت در ثانیه کاهش و 20 مگابیت در ثانیه پیشنهاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رئیس FCC استاندارد جدید پهنای باند ایالات متحده را با سرعت 100 مگابیت در ثانیه کاهش و 20 مگابیت در ثانیه پیشنهاد می کند.


جسیکا روزن وورسل، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، پشت میز نشسته و در جلسه استماع کنگره به سوالات پاسخ می دهد.

بزرگنمایی / جسیکا روزن وورسل، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، طی یک جلسه استماع در مقابل کمیته فرعی انرژی و بازرگانی مجلس در 31 مارس 2022 در واشنگتن دی سی. (اعتبار: گتی ایماژ | کوین دیچ)

جسیکا روزنورتزل، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، در تلاش است تا استاندارد سرعت پهنای باند آژانس را از 25 مگابیت بر ثانیه به 100 مگابیت در ثانیه برای دانلود و از 3 مگابیت بر ثانیه به 20 مگابیت در ثانیه برای آپلود افزایش دهد.

“اعلام استعلام” Rosenworcel افزایش استاندارد پهنای باند ملی را به 100 مگابیت در ثانیه دانلود و 20 مگابیت در ثانیه آپلود پیشنهاد می کند و طیف وسیعی از شواهد را برای حمایت از این استاندارد مورد بحث قرار می دهد، از جمله الزامات برای شبکه های جدید تامین شده توسط سرمایه گذاری در زیرساخت ها و اشتغال.” FCC امروز در بیانیه ای اعلام کرد. Rosenworcel همچنین “هدف ملی جداگانه 1Gbps/500Mbps برای آینده” را پیشنهاد می کند.

معیار 25/3 مگابیت در ثانیه در ژانویه 2015 تحت ریاست تام ویلر تصویب شد و هرگز توسط رئیس سابق آجیت پای در طول چهار سال تصدی وی در راس کمیسیون به روز نشد. Pai در ژانویه 2021 تصمیم گرفت که سرعت دانلود 25 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود 3 مگابیت در ثانیه هنوز برای کاربران اینترنت خانگی به اندازه کافی بالا باشد.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات