• خانه
  • اخبار
  • رئیس جنرال موتورز تایید کرد که کوروت هیبریدی در سال 2023 ظاهر خواهد شد

رئیس جنرال موتورز تایید کرد که کوروت هیبریدی در سال 2023 ظاهر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
رئیس جنرال موتورز تایید کرد که کوروت هیبریدی در سال 2023 ظاهر خواهد شد


حرکت از جلو به موتور وسط یک تغییر بزرگ برای طرفداران کوروت بود - اکنون خواهیم دید که آنها چگونه به نسخه هیبریدی واکنش نشان می دهند.

بزرگنمایی / حرکت از جلو به موتور وسط یک تغییر بزرگ برای طرفداران کوروت بود – اکنون خواهیم دید که آنها چگونه به نسخه هیبریدی واکنش نشان می دهند. (اعتبار: شورلت)

روز دوشنبه، مارک رویس، رئیس جنرال موتورز، از لینکدین برای تایید یکی از بدترین اسرار دیترویت استفاده کرد: شورولت کوروت هیبریدی سال آینده به فروش می رسد. رویس همچنین گفت که یک کوروت الکتریکی کاملاً قابل شارژ در دست توسعه است، اگرچه تاریخ دقیقی برای این نسخه ذکر نکرد.

کوروت هیبریدی برای مدتی امکان پذیر بوده است – شورلت در سال 2015 از نام “کوروت E-Ray” دفاع کرد، در حالی که کوروت فعلی با موتور متوسط ​​هنوز در مراحل اولیه توسعه خود بود.

تنها انتقال موتور از جلوی راننده به پشت صندلی‌ها، تغییر بزرگی برای مرجان‌های کوروت در سراسر جهان بود، و اضافه کردن گزینه راه‌اندازی برقی ممکن است کمی بیش از حد باشد. با این حال، نسخه هیبریدی منطقی است. بیش از 670 اسب بخار (500 کیلووات) در Z06، در حالی که برای رانندگانی که رانندگان مسابقه‌ای حرفه‌ای نیستند قابل کنترل است، به معنای افزودن سیستم چهار چرخ متحرک است.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات