• خانه
  • اخبار
  • دیزنی + تیزرهای سریال تلویزیونی جشن جنگ ستارگان آندور و بید را منتشر کرد

دیزنی + تیزرهای سریال تلویزیونی جشن جنگ ستارگان آندور و بید را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دیزنی + تیزرهای سریال تلویزیونی جشن جنگ ستارگان آندور و بید را منتشر کرد


دیزنی + در راه است اندور سریال روی سرکشکاسیان آندور است.

دیزنی + دو تیزر تریلر برای سریال های آینده در پنل استودیوی لوکاس فیلم در طول مدت ارائه کرد جنگ ستارگان جشن در آناهیم، ​​کالیفرنیا، پنجشنبه. اولی برای اندوریک مجموعه 12 قسمتی از ماقبل تاریخ که پنج سال قبل از حوادث رخ می دهد سرکشبا بازی دیگو لونا در نقش کاسیان آندور. دیگری برای درخت بیدمجموعه جدیدی که به عنوان دنباله ای بر فیلم فانتزی کلاسیک کالت با همین نام از سال 1988 طراحی شده است که دهه ها پس از وقایع فیلم اصلی اتفاق می افتد.

پلتفرم استریم نیز تایید کرد که سریال جنگ ستارگان مورد انتظار بود آسوکا در سال 2023 همراه با سریال جدیدی با هدف کودکان پخش خواهد شد جنگ ستارگان: خدمه اسکلتیتنظیم در طول ماندالوریانتاریخچه و با بازی جود لا. همچنین فصل سوم از ماندالوریان اولین نمایش خود را در فوریه 2023 خواهد داشت، از جمله بازگشت شکارچی جایزه به ماندالور با گروگ، و همچنین کیت ساکهوف، که نقش خود را در S2 در نقش بو-کاتان کرایز بازی خواهد کرد. (او احتمالاً می خواهد Darksaber را که ماندو برنده شد، بگیرد.)

اندور

ما چیز زیادی ندیده و نشنیده ایم اندور پس از رونمایی از یک تیزر در پشت صحنه در دسامبر 2020 در روز سرمایه گذاران دیزنی. اندور این فیلم به‌عنوان یک فیلم هیجان‌انگیز جاسوسی با جویدن ناخن توصیف شده است که توسط تونی گیلروی نوشته شده است. سرکشایفای نقش به عنوان مجری برنامه این با تخریب سرزمین کاسیان آندور توسط امپراتوری آغاز می شود و تولد شورش را به تصویر می کشد. به گزارش ددلاین هالیوود، لونا را توصیف کرد اندور مانند «سفر مهاجر. این احساسی که باید حرکت کنید پشت این داستان است – که شما را به عنوان یک شخص شکل می دهد. این شما را از بسیاری جهات و آنچه را که مایل به انجام آن هستید تعریف می کند.”

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات