• خانه
  • اخبار
  • دو سناتور ممنوعیت کلاهک های داده را پیشنهاد می کنند و ISP ها را برای کلاه های «غارتگر» منفجر می کنند

دو سناتور ممنوعیت کلاهک های داده را پیشنهاد می کنند و ISP ها را برای کلاه های «غارتگر» منفجر می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دو سناتور ممنوعیت کلاهک های داده را پیشنهاد می کنند و ISP ها را برای کلاه های «غارتگر» منفجر می کنند


کابل اترنت به یک گره بسته شده است.

بزرگنمایی (اعتبار: Getty Images | ollo)

سناتورهای آمریکایی بن ری لوجان (D-NM) و کوری بوکر (D-NJ) خواهان ممنوعیت محدودیت داده های اینترنتی هستند. سناتورها امروز قانون Uncap America را معرفی کردند که “کلیدهای داده های غارتگرانه را که خانواده ها را مجبور به پرداخت هزینه های بالا و هزینه های غیرضروری برای دسترسی به پهنای باند پرسرعت می کند، ممنوع می کند.”

در این لایحه آمده است: «ارائه‌دهنده خدمات اینترنت باند پهن نباید محدودیتی برای داده اعمال کند، مگر زمانی که اساساً به منظور مدیریت معقول شبکه یا مدیریت ازدحام شبکه تنظیم شده باشد». قانون پیشنهادی به کمیسیون ارتباطات فدرال دستور می دهد تا “مقرراتی را برای تعیین شرایطی که تحت آن محدودیت داده مطابق با هدف مدیریت منطقی شبکه یا مدیریت تراکم شبکه در نظر گرفته شود” صادر کند.

سقف داده‌هایی که معافیت‌ها را رعایت نمی‌کنند، قانون ارتباطات را نقض می‌کنند. در این لایحه آمده است: «در حالی که برخی از شبکه‌های خدمات اینترنت پهن باند ممکن است به شیوه‌هایی برای مدیریت مؤثر تراکم نیاز داشته باشند، این شیوه‌ها باید برای بهبود دسترسی عادلانه در میان کاربران تنظیم شوند». محدودیت‌های غیرضروری داده‌ها مشارکت در اقتصاد دیجیتال را محدود می‌کند و بر خلاف منافع عمومی است.»

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات