دو دقیقه دیگر تیزر LOTR: Rings of Power قبل از Comic-Con منتشر شد

دو دقیقه دیگر تیزر LOTR: Rings of Power قبل از Comic-Con منتشر شد


سریال فانتزی جدید Prime Video ارباب حلقه ها: حلقه های قدرتاز نوشته های جی آر آر تالکین اقتباس شده است و در 22 سپتامبر 2022 عرضه می شود.

هالیوود در حال آماده شدن برای کامیک کان سن دیگو در هفته آینده است – اولین نسخه حضوری از کنوانسیون بسیار محبوب و تأثیرگذار از زمان شیوع بیماری همه گیر. Prime Video تصمیم گرفت که این زمان عالی برای انتشار یک تیزر تریلر جدید تقریباً دو و نیم دقیقه ای برای سریال آینده است. ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت. احساس بسیار زیادی در روح رمان های جی. سه گانه فیلم کلاسیک آر آر تالکین و پیتر جکسون.

اولین تیزر برای مجموعه هشت قسمتی جدید در ماه فوریه در جریان Super Bowl منتشر شد و اجمالی باورنکردنی از ساخت جهانی با کیفیتی که می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم به ما نشان داد. طبق توضیحات رسمی:

این درام حماسی هزاران سال قبل از وقایع جی. آر آر تالکین هابیت و ارباب حلقه هاو بینندگان را به دورانی برمی‌گرداند که در آن قدرت‌های بزرگ شکل گرفتند، پادشاهی‌ها به شکوه رسیدند و نابود شدند، قهرمانان بعید آزمایش شدند، امید به نازک‌ترین نخ‌ها آویزان شد و بزرگترین شرور که زمانی از قلم تالکین تهدید می‌شد. تا تمام دنیا را در تاریکی بپوشاند. این سریال که در زمان صلح نسبی آغاز می‌شود، گروهی از شخصیت‌های آشنا و جدید را دنبال می‌کند که با ظهور مجدد شر در سرزمین میانه روبرو می‌شوند. از تاریک‌ترین اعماق کوه‌های مه‌آلود، تا جنگل‌های باشکوه پایتخت الف‌ها، لیندون، تا پادشاهی جزیره‌ای خیره‌کننده نومنور، تا دورترین نقاط نقشه، این پادشاهی‌ها و قهرمانان میراث‌هایی را خلق خواهند کرد که مدت‌ها پس از ناپدید شدنشان زنده خواهند ماند. .

بازیگران بزرگ شامل مرفید کلارک در نقش گالادریل جوان است، «اکنون یک جنگجوی سرسخت که ارتش های شمالی را رهبری می کند» که مصمم است قاتل برادرش را تعقیب کند. او با شخصیت جدیدی به نام هالبراند (چارلز ویکرز) در دریا به پایان می رسد. تنها چیزی که در مورد او می دانیم این است که او “از گذشته خود فرار می کند”. چارلز ادواردز نقش سلبریمبور را بازی می‌کند که طرفداران LOTR را به عنوان اسمیت الف‌هایی که حلقه‌های افسانه‌ای را ساخته است، می‌شناسند.

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات