• خانه
  • اخبار
  • دو بازی بزرگ بعدی Bethesda، Starfield و Redfall، همزمان کاهش یافتند

دو بازی بزرگ بعدی Bethesda، Starfield و Redfall، همزمان کاهش یافتند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دو بازی بزرگ بعدی Bethesda، Starfield و Redfall، همزمان کاهش یافتند


دو بازی بزرگ بعدی Bethesda، Starfield و Redfall، همزمان کاهش یافتنداستارفیلد برای سال 2023 “>

بزرگنمایی / این تصویر تبلیغاتی برای Xbox و Bethesda Games Showcase در 12 ژوئن در حال حاضر کمی شبیه یک کسوف از اخبار بد برای استارفیلدتاخیر 2023 (اعتبار: Xbox)

سال گذشته، مایکروسافت و بتسدا اعلامیه غافلگیرکننده ای دادند: بازی آینده اکتشاف فضا در جهان باز استارفیلد در 22 نوامبر 2022 عرضه خواهد شد. اگرچه تاریخ انتشار “11-22-22” در آن زمان عالی به نظر می رسید، اما قرار نبود چنین باشد.

در پنجشنبه، Bethesda از طریق رسانه های اجتماعی اعلام کرد که استارفیلد به «نیمه اول سال 2023» موکول می شود و ملحق می شود ردفالیک تیرانداز تعاونی با تم خون آشام که قبلاً به پنجره ای برای راه اندازی “تابستان 2022” مرتبط بود.

شمارش معکوس 30 روزه آغاز می شود

هیچ فیلم جدیدی از هیچ یک از بازی های آینده از آخرین باری که ایکس باکس میزبان یک ارائه طولانی برای اولین بررسی بازی بود … تا ژوئن 2021 وجود نداشت. استارفیلدکه توسط تیم اصلی در استودیوی بازیسازی Bethesda توسعه داده شد، چندین بینش از پشت صحنه در مورد این فرآیند دریافت کرد، اما آنها به هنر مفهومی و مصاحبه با توسعه دهندگان محدود شدند. آرکاین آستین ردفالدر همین حال، حتی مرموزتر بود، با تنها یک نشت از یک آزمایش آلفا از سپتامبر 2021 که چیزی شبیه به گیم پلی واقعی را نشان می داد.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات