منو سایت

  • خانه
  • دولت چین به دنبال اعمال محدودیت های سرمایه گذاری برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده است

دولت چین به دنبال اعمال محدودیت های سرمایه گذاری برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

دامنه جنگ چین علیه ارزهای رمزنگاری شده به زودی گسترش می یابد و ممنوعیت های بیشتری برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده اعمال می شود. رویترز گزارش می دهد که این کشور استخراج ارز دیجیتال را به لیست فعالیت های منفی خود اضافه کرده است ، که این امر باعث محدودیت یا ممنوعیت سرمایه گذاری مصرف کنندگان چینی و خارجی در صنعت ارزهای دیجیتال می شود. بنابراین ، سرمایه گذاران بالقوه باید از دولت چین مجوز بگیرند. اقدامی که با توجه به موقعیت چین در برابر ارزهای دیجیتال بعید به نظر می رسد.

وب سایت Bitcoin.com خاطرنشان می کند که کمیسیون توسعه و اصلاح چین از این سایت خواسته است تا 14 اکتبر (22 اکتبر) فهرست اظهارات عمومی خود را تهیه و ارسال کند. دولت چین در مورد عواقب ورود عمومی به رمزنگاری شک دارد. مقامات چینی معاملات مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کرده و مدعی شده اند که ارزهای دیجیتالی پولشویی و سایر جرایم مالی را افزایش داده است. با این حال ، این کشور آسیایی ارزهای رمزنگاری شده خود را آزمایش کرده است. در واقع ، برخی از کارشناسان معتقدند که چین ارز ثابتی با کنترل مستقیم دولت می خواهد.

این می تواند عملکرد ارزهای دیجیتال را در چین تضعیف کند. محدودیت های بیشتر توسط دولت چین برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده عواقب دیگری نیز داشت. در پی اعلام رویارویی چین با ارزهای رمزنگاری شده در ماه سپتامبر ، قیمت بیت کوین بیش از 30 درصد کاهش یافت. اعمال تحریم های جدید می تواند منجر به موج دوم کاهش قیمت ارزهای دیجیتال شود. پیشتر ، قیمت ارزهای رمزنگاری شده دوباره افزایش یافته بود. اکنون ممکن است این سال مطرح شود که آیا معرفی ارز دیجیتال رسمی توسط دولت چین می تواند معادله بازار را تغییر دهد؟

پست دولت چین پس از اعمال محدودیت های سرمایه گذاری برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.