• خانه
  • اخبار
  • دولت بایدن در تلاش است تا تولید خورشیدی محلی را افزایش دهد

دولت بایدن در تلاش است تا تولید خورشیدی محلی را افزایش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دولت بایدن در تلاش است تا تولید خورشیدی محلی را افزایش دهد


تصویر زنی که در مقابل پنل های خورشیدی ایستاده است.

بزرگنمایی (اعتبار: Getty Images)

روز دوشنبه، دولت بایدن یک سری تغییرات سیاستی را برای افزایش استفاده از انرژی خورشیدی در ایالات متحده اعلام کرد. در حالی که هر تغییر خط مشی فردی نسبتاً ناچیز است، اما تغییرات در همه چیز از تولید و واردات تا نصب و ادغام با شبکه برق اعمال می شود. از آنجایی که دولت همچنان به تلاش برای مذاکره درباره توافقی که انرژی های تجدیدپذیر را از طریق قانون گسترش می دهد، ادامه می دهد، هیچ یک از ابتکارات اعلام شده امروز به چیزی فراتر از اقدامات اجرایی نیاز ندارد.

چه کسی پانل ها را می سازد؟

در حال حاضر، چین بر تولید سلول‌ها و پنل‌های خورشیدی تسلط دارد. اما دولت ترامپ سخت افزار خورشیدی را در جنگ تعرفه ای خود با این کشور گنجانده است. دولت بایدن تعرفه‌های سلول‌های خورشیدی را که معمولاً در شرکت‌های برق مورد استفاده قرار می‌گیرند حذف کرده است، اما آنها را برای سایر کلاس‌های سلول حفظ می‌کند. با پیچیده تر کردن مسائل، وزارت بازرگانی ایالات متحده اخیراً تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا سایر کشورهای آسیایی به عنوان کانالی برای ارسال پانل ها در مورد تعرفه ها استفاده می شود، آغاز کرد.

در مجموع، این مشکلات نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است که تعرفه‌ها رشد انرژی خورشیدی را در ایالات متحده محدود می‌کند، که با توجه به اینکه ارزان‌ترین راه برای تولید انرژی در بسیاری از نقاط کشور است و برای دولت مرکزی برای محدود کردن کربن است، یک مشکل است. انتشارات

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات