منو سایت

  • خانه
  • دولت آلمان می خواهد وصله های امنیتی گوشی های هوشمند را به مدت 7 سال راه اندازی کند

دولت آلمان می خواهد وصله های امنیتی گوشی های هوشمند را به مدت 7 سال راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در مورد تلفن های هوشمند ، همه ما می خواهیم به روزرسانی ابزارک ما سریعتر و طولانی تر منتشر شود. روند بهبود عملکرد دستگاه ها هر سال به طور مداوم ادامه می یابد و ارتقاء تلفن ها به مدل جدید هر 2 یا 3 سال ممکن است هزینه ای غیر ضروری به نظر برسد. علاوه بر این ، مشکلات زیست محیطی را تشدید می کند. زیرا امروزه بسیاری از سازمانها در تلاشند تا ضایعات ناشی از تعویض مداوم گجت ها را کاهش دهند. در این راستا ، دولت آلمان سیاست جدیدی را پیشنهاد کرده است که طول عمر و تعمیر وسایل مصرفی را در سالهای آینده افزایش می دهد.

اگرچه اتحادیه اروپا در حال بررسی برنامه ای برای انتشار به روز رسانی های امنیتی برای گوشی های هوشمند در 5 سال آینده است. اما بر اساس وب سایت هایز ، دولت فدرال آلمان اخیراً خواستار یک دوره اجباری هفت ساله برای صدور تنظیمات امنیتی شده است. اگرچه این به روز رسانی ها شامل نسخه های کاملاً جدید سیستم عامل نمی شود (طبق این قانون ، گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy S21 به روزرسانی اندروید 18 را دریافت نمی کند) ؛ اما مقررات به شما امکان می دهد قطعات را مقرون به صرفه جایگزین کرده و تولید زباله های دیجیتالی را کاهش دهید.

در همین حال ، یک گروه حامی فناوری به نام DigitalEurope از اتحادیه اروپا خواسته است که به روزرسانی های امنیتی تلفن های هوشمند را به مدت سه سال اجباری کند. این مطابق با استانداردی است که پس از آن سامسونگ ، گوگل ، اپل و حتی OnePlus دنبال می شود.

پیشنهاد دولت آلمان اساساً در جهان محاسبات تلفن همراه بی سابقه است. اما انتشار به روزرسانی های امنیتی 7 ساله برای سیستم عامل های رومیزی کاملاً استاندارد است. برای مثال ، ویندوز 8 در سال 2012 به عنوان جانشین ویندوز 7 منتشر شد. اما انتشار وصله های امنیتی این سیستم عامل تا ژانویه 2020 ؛ این امر تقریباً 8 سال پس از راه اندازی پلتفرم ادامه یافت.

اگرچه به نظر می رسد آینده برای تلفن های هوشمند با عمر طولانی جذاب باشد. اما نباید زیاد نگران این موضوع باشید. یکی از کاربران Reddit مدعی است که آلمان در آستانه برگزاری انتخابات بعدی خود است و این احتمالاً تنها بخشی از یک وعده سیاسی قدیمی برای رای دادن مردم است. حتی اگر پیشنهاد 7 ساله دولت آلمان با شکست مواجه شود ، اتحادیه اروپا به احتمال زیاد به اتخاذ سیاست امنیتی 5 ساله تا سال 2023 ادامه می دهد.

دولت آلمان می خواهد وصله های امنیتی تلفن های هوشمند را در 7 سال آینده منتشر کند ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.