• خانه
  • اخبار
  • دلتا روی ماسکی می کشد و از خط “ویروس فصلی معمولی” باز می گردد.

دلتا روی ماسکی می کشد و از خط “ویروس فصلی معمولی” باز می گردد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دلتا روی ماسکی می کشد و از خط "ویروس فصلی معمولی" باز می گردد.


دلتا روی ماسکی می کشد و از خط

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

خطوط هوایی دلتا روز سه شنبه بازگشت و ویروس همه گیر مرگبار SARS-CoV-2 را “ویروس فصلی رایج” نامید، پس از واکنش گسترده کارشناسان بهداشتی و مسافران، که گفتند ویروسی که تاکنون نزدیک به یک میلیون آمریکایی را کشته است، این ویروس نیست. معمولی و نه لزوما فصلی.

توصیفگر کاهش یافته ویروس کرونا در یک خبر منتشر شده توسط این شرکت هواپیمایی در روز دوشنبه ظاهر شد و اعلام کرد که ماسک اکنون برای کارمندان و مشتریان در پروازهای داخلی و خارجی اختیاری است. این تغییر پس از دستور یک قاضی فدرال، دستور فدرال برای پنهان کردن مراکز حمل و نقل عمومی و ترانزیت، که شامل هواپیماها و فرودگاه ها، و همچنین ایستگاه های حمل و نقل، اتوبوس، قطار، مترو، کشتی، تاکسی و مسافرت است، صادر شد.

دلتا در انتشار خبری اولیه روز دوشنبه نوشت: «از اینکه می‌بینیم دستور ماسک ایالات متحده برای تسهیل سفرهای جهانی افزایش می‌یابد، آسوده می‌شویم، زیرا COVID-19 به یک ویروس فصلی رایج تبدیل شده است. این شرکت روز سه‌شنبه این اطلاعیه را به‌روزرسانی کرد و نوشت: «از اینکه می‌بینیم دستور ماسک ایالات متحده برای تسهیل سفر جهانی برداشته می‌شود، آسوده می‌شویم، زیرا COVID-19 به سمت یک ویروس تنفسی قابل کنترل‌تر حرکت می‌کند – با درمان‌ها، واکسن‌ها و سایر اقدامات علمی بهتر برای جلوگیری از جدی‌تر شدن. بیماری ها”

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات