• خانه
  • اخبار
  • دشت سالزبری قبل از استون هنج به این شکل بود

دشت سالزبری قبل از استون هنج به این شکل بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دشت سالزبری قبل از استون هنج به این شکل بود


استون هنج، از شمال شرقی دیده می شود

بزرگنمایی / استون هنج، که از شمال شرقی مشاهده می شود، ساخت نردبان و مانع دایره سارسن را نشان می دهد. (اعتبار: تیموتی درویل)

بر اساس مطالعه اخیر، استون هنج هزاران سال قبل از اینکه انسان اولین سنگ ها را بگذارد، مکان مهمی بوده است. باستان شناسان از بقایای میکروسکوپی حشرات، گرده ها، هاگ های قارچ و DNA باستانی نگهداری شده در خاک برای بازسازی محیط باستانی دشت سالزبری در جنوب غربی انگلستان استفاده کرده اند. شش هزار سال پیش، این دشت موزاییکی از مراتع و جنگل‌های باز بود، جایی که شواهد باستان‌شناسی نشان می‌دهد زمانی مردم گله‌هایی از گاوهای منقرض شده به نام گاومیش کوهان دار را شکار می‌کردند.

ساموئل هادسون، دانشمند محیط زیست در دانشگاه ساوتهمپتون، و همکارانش می گویند که یافته های آنها نشان می دهد که بسیاری از مکان ها و مسیرهای تشریفاتی که توسط اولین کشاورزان بریتانیا، سازندگان استون هنج به جا مانده اند، ممکن است به هزاران سال قبل برسند. اشغالگران پس از پایان آخرین عصر یخبندان.

وقتی دنیاها با هم برخورد می کنند چه اتفاقی می افتد؟

حدود یک مایل از استون هنج یک مکان باستان شناسی قدیمی تر و کمتر شناخته شده به نام بلیک مید وجود دارد. در اینجا دشت سالزبری با دشت سیلابی رودخانه آون ملاقات می کند. ابزار سنگی (بیش از 100000 عدد از آنها)، استخوان های حکاکی شده حیوانات و استخوان های ماهی زغالی نشان می دهد که مردم در طول هزاران سال در دوره میان سنگی بارها به این مکان آمده اند.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات