• خانه
  • اخبار
  • در جدیدترین تریلر House of the Dragon، اژدها در جلو و مرکز قرار دارد

در جدیدترین تریلر House of the Dragon، اژدها در جلو و مرکز قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در جدیدترین تریلر House of the Dragon، اژدها در جلو و مرکز قرار دارد


تریلر جدید HBO Max بازی تاج و تخت سری اسپین آف پیش درآمد، خانه اژدها.

زمان کامیک کان سن دیگو فرا رسیده است، و در میان بسیاری از برنامه های تلویزیونی که انتظار می رود برجسته باشد، HBO Max است. خانه اژدهااسپین آف پیش درآمد فیلم بسیار محبوب HBO بازی تاج و تخت. ما هم مثل هر کس دیگری نسبت به فصل های بعدی این سریال (مخصوصاً قسمت پایانی سریال) ناامیدی داشته ایم، اما این جدید خانه اژدها به نظر می رسد تریلر لحن و روح اصلی را که در نسخه قبلی خود بسیار دوست داشتیم، به تصویر می کشد.

همانطور که قبلا نوشتم، خانه دراگوn 200 سال قبل از حوادث رخ می دهد بازی تاج و تخت و آغاز پایان سلطنت خاندان تارگرین را توصیف می کند. این رویدادها با جنگ داخلی و انقراض اژدهاها به اوج خود رسید – حداقل تا زمانی که دنریس تارگرین دو قرن بعد ظاهر شد. میگل ساپوکنیک، برخی از تاثیرگذارترین و پیچیده ترین نبردها را فیلمبرداری کرد بازی تاج و تخت– به همراه مارتین و رایان جی. کوندال. ساپوکنیک کارگردانی خلبان و چندین قسمت دیگر را بر عهده داشت.

آتش و خونتاریخ تخیلی پادشاهان تارگرین که توسط جورج آر آر مارتین نوشته شده است، با فتح هفت پادشاهی وستروس توسط اگون اول آغاز می شود، به لطف سلاح های مدرن خانواده به شکل اژدها. به دنبال آن دوره ای از صلح نسبی قبل از بحران جانشینی اجتناب ناپذیر بود. دو بخش آخر از آتش و خون با پیامدهای این بحران مقابله کرده و به عنوان منبع اصلی برای آن عمل می کند خانه اژدها.

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات