• خانه
  • اخبار
  • در این سنگ یک سرباز رومی باستان یک فالوس را با توهین شخصی حک کرده است

در این سنگ یک سرباز رومی باستان یک فالوس را با توهین شخصی حک کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در این سنگ یک سرباز رومی باستان یک فالوس را با توهین شخصی حک کرده است


باستان شناسان یک نقاشی گرافیتی خشن از آلت تناسلی را کشف کردند که همراه با توهین شخصی در قلعه روم باستان ویندولند است.

بزرگنمایی / باستان شناسان یک نقاشی گرافیتی خشن از آلت تناسلی را کشف کردند که همراه با توهین شخصی در قلعه روم باستان ویندولند است. (اعتبار: صندوق خیریه ویندولانا)

باستان شناسان در حال حفاری بقایای استحکامات رومی در بریتانیا اخیراً به کشف شگفت انگیز و سرگرم کننده ای دست یافته اند: یک سنگ کوچک حکاکی شده با تصویر غیرقابل انکار آلت تناسلی – در واقع یک عکس رومی باستان، همراه با یک پیام توهین آمیز زمخت خطاب به شخصی که او تراشیده است. . .

سایت ویندولند در جنوب استحکامات دفاعی معروف به دیوار هادریان قرار دارد. یک باستان‌شناس به نام ویلیام کامدن وجود ویرانه‌ها را در رساله‌ای از سال 1586 ثبت کرده است. طی 200 سال بعد، افراد زیادی از این مکان دیدن کردند و یک حمام نظامی در سال 1702 و یک محراب در سال 1715 افتتاح کردند. کشیش آنتونی هدلی شروع به کاوش در این مکان کرد. در سال 1814، اما قبل از اینکه بتواند آنچه را که برای آیندگان یافته است بنویسد می میرد. محراب دیگری که در سال 1914 کشف شد، تأیید می کند که قلعه ویندولند نامیده می شد.

کاوش های جدی باستان شناسی در این مکان در دهه 1930 به رهبری اریک برلی آغاز شد که پسران و نوه او پس از مرگ او تا امروز به کار خود ادامه دادند. شرایط بدون اکسیژن در سایت‌ها (که برخی از آنها تا 6 متر یا 19 فوت تا سطح زمین گسترش می‌یابند) به این معنی است که آثار بازسازی‌شده به‌خوبی حفظ شده‌اند. اینها شامل تخته های نوشتاری چوبی و بیش از صد شانه شمشاد است که مدت هاست در شرایط غنی از اکسیژن متلاشی شده اند.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات