• خانه
  • اخبار
  • در این دادخواست آمده است که GameStop از پرداخت هزینه 30 میلیون دلاری به یک شرکت مشاوره خودداری کرده است

در این دادخواست آمده است که GameStop از پرداخت هزینه 30 میلیون دلاری به یک شرکت مشاوره خودداری کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در این دادخواست آمده است که GameStop از پرداخت هزینه 30 میلیون دلاری به یک شرکت مشاوره خودداری کرده است


لوگوی GameStop که در بالای در منتهی به فروشگاه GameStop در مونیخ قابل مشاهده است.

بزرگنمایی / شعبه GameStop در مونیخ، آلمان در 23 نوامبر 2021 (اعتبار: Getty Images | NurPhoto)

GameStop از پرداخت 30 میلیون دلار هزینه به گروه مشاوره بوستون (BCG) خودداری کرده است، شرکت مشاوره ای که در شکایتی که روز سه شنبه ارائه شد، ادعا کرد.

BCG گفت که GameStop “کارمزد پرداخت نشده ای در حدود 30،000،000 دلار” دارد، اما اضافه کرد که مبلغ دقیق “هنوز مشخص نشده است” زیرا مدیران GameStop از شرکت در جلسات اجباری یا ارائه داده های مورد نیاز برای شناسایی بهبودهای سود خاص خودداری کردند. این شکایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای شهرستان دلاور تنظیم شده است و به دنبال خسارات مالی برای نقض قرارداد و نقض قرارداد برای حسن نیت و معامله منصفانه است.

در این شکایت آمده است که GameStop و BCG در آگوست 2019 قراردادی امضا کردند تا تجارت خرده‌فروش بازی را تغییر دهند. در این دادخواست آمده است: “زمانی که یک شرکت بسیار سودآور بود، سود و چشم انداز مالی GameStop تا اواسط سال 2010 و تا سال 2019 به شدت کاهش یافت. GameStop تحت پشتیبانی زندگی بود.” «GameStop که مشتریان را از بین می برد و نمی تواند تجارت خود را توسعه دهد، زیان عملیاتی خالص نزدیک به 800 میلیون دلار در سال 2018 گزارش کرد که شامل 970.7 میلیون دلار هزینه کاهش ارزش سرقفلی «به منظور از دست دادن ارزش نام تجاری» بود.

15 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات