منو سایت

  • خانه
  • در اینجا 3 روش استفاده از iMessage در ویندوز 10 آورده شده است

در اینجا 3 روش استفاده از iMessage در ویندوز 10 آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اگر با رایانه ویندوز کار می کنید و آیفون دارید ، ممکن است خسته نباشید هر بار که یک اعلان روی تلفن خود دریافت می کنید ، قفل دستی خود را به صورت دستی باز کنید. خوشبختانه با وجود روابط نه چندان خوب مایکروسافت و اپل ، هنوز می توانید از برنامه iMessage در ویندوز 10 استفاده کنید تا بتوانید کارها را سریعتر انجام دهید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

نحوه اجرای iMessage در ویندوز 10

از لحاظ تئوری ، iMessage توسط ویندوز 10 پشتیبانی نمی شود. با این حال ، می توانید از برنامه های راه دور سازگار با Windows 10 برای اجرای برنامه iMessage در رایانه خود استفاده کنید. روشهای مختلفی برای این کار وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

روش 1: از Chrome Remote Desktop استفاده کنید

با نصب Chrome Remote Desktop ، می توانید از iMessage آنلاین استفاده کنید. شما به رایانه ای با ویندوز ، Mac به عنوان میزبان و iPhone به عنوان منبع پیام نیاز دارید. نحوه انجام این کار: شما باید از رایانه ویندوز خود به Mac خود دسترسی پیدا کنید.

این روش زمانی بیشتر م effectiveثر است که نمی توانید به مک بوک خود دسترسی داشته باشید و می خواهید همزمان به پیام های خود دسترسی داشته باشید. به این ترتیب ، اتصال شما به MacBook شما همچنان معتبر خواهد بود ، حتی اگر مرورگر Google Chrome را در دستگاه macOS خود ببندید.

ابتدا باید مرورگر Google Chrome را در دستگاه های Windows و Mac باز کنید و Chrome Remote Desktop را نصب کنید. از شما مجوز نصب این افزونه بر روی مک خود درخواست می شود.

از iMessage در ویندوز 10 استفاده کنید

پس از نصب ، دکمه “اولین مراحل” را مشاهده خواهید کرد. برای بارگیری نرم افزار میزبان میز کنترل از راه دور Chrome روی این دکمه کلیک کنید.

از iMessage در ویندوز 10 استفاده کنید

Chrome Remote Desktop را در Mac خود باز کنید و روی دکمه “فعال کردن اتصالات از راه دور” کلیک کنید. سپس از شما خواسته می شود که یک PIN یا رمز عبور برای دسترسی به صفحه دیگر ویندوز ایجاد کنید.

این مقاله را نیز بخوانید: معرفی بهترین شبیه سازهای آیفون برای ویندوز 10 و مک

اکنون باید Chrome Remote Desktop را در Windows 10 خود با استفاده از همان حسابی که در Mac خود ایجاد کرده اید باز کنید و سپس Mac خود را پیدا کنید. روی Mac خود کلیک کنید و سپس “شروع به اشتراک گذاری صفحه” را انتخاب کنید.

اکنون به مک خود دسترسی دارید. همانطور که می دانید ، می توانید iMessage را در Mac باز کرده و از آن استفاده کنید.

روش 2: از شبیه ساز iPadian استفاده کنید

راه دیگر استفاده از iMessage در ویندوز 10 استفاده از شبیه ساز iPadian است. iPadian یکی از بهترین سیستم عامل ها برای استفاده از iMessage در رایانه های ویندوزی است. این ابزار کاملاً رایگان است و به شما امکان می دهد به تمام برنامه های کاربردی محدود iOS ، از جمله iMessage دسترسی داشته باشید.

برای شروع ، در Windows 10 خود ، باید شبیه ساز iPadian را از وب سایت آن بارگیری کنید.

شبیه ساز را نصب کرده و سپس راه اندازی کنید. در طول مراحل نصب ، شرایط پذیرش را بررسی کرده و سپس اقدام کنید. پس از اتمام کار ، برنامه iPadian برای شما باز می شود. به یاد داشته باشید که این برنامه فقط در حالت تمام صفحه کار می کند.

از iMessage در ویندوز 10 استفاده کنید

اکنون باید برنامه iMessage را در نوار جستجو جستجو کنید. به این ترتیب می توانید از ویژگی های ویژه iMessage در رایانه Windows خود استفاده کنید.

روش سوم: از Cydia استفاده کنید

روش دیگر استفاده از سیدیا است. قبل از شروع به کار با این نرم افزار ، باید رایانه Windows و iOS خود را به یک WiFi متصل کنید. به یاد داشته باشید که برای دسترسی به iMessage در رایانه Windows خود باید 4 دلار بپردازید.


  1. در دستگاه iOS خود ، به CydiaFree.com بروید و سپس Cydia را بارگیری کنید.
  2. پس از اتمام نصب ، “تنظیمات” را باز کنید و به “عمومی” بروید تا اجازه ایجاد یک حساب جدید را بدهید.
  3. سپس باید یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید.
  4. اکنون باید مرورگر وب را در رایانه خود باز کنید و سپس آدرس IP را در قسمت فعالسازی وارد کنید.
  5. “Enter” را انتخاب کنید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را برای تکمیل بارگیری وارد کنید.
  6. اکنون آماده استفاده از iMessage در ویندوز 10 خود هستید.

نتایجی که اظهار شده

ما 3 روش استفاده از iMessage را در Windows 10 در بالا معرفی کردیم. با استفاده از یکی از ابزارهای فوق ، می توانید از ویژگی های منحصر به فرد iMessage در Windows 10 خود استفاده کنید.

معرفی 3 روش استفاده از iMessage در ویندوز 10 برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.