• خانه
  • اخبار
  • در اینجا نحوه رانندگی با نمونه اولیه پورشه 963 است

در اینجا نحوه رانندگی با نمونه اولیه پورشه 963 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در اینجا نحوه رانندگی با نمونه اولیه پورشه 963 است


یک ماشین مسابقه ای پورشه 963 آماده می شود تا از تپه در گودوود بالا برود

بزرگنمایی / نمونه اولیه ورزشی پورشه 963 جدید اولین بار در جشنواره سرعت گودوود در انگلستان امسال به نمایش درآمد. (اعتبار: پورشه)

ماه گذشته، پورشه از جشنواره سرعت گودوود بریتانیا برای رونمایی رسمی جدیدترین مدل خود استفاده کرد. این نه 911 دیگری است و نه یک SUV جدید. این یک نمونه اولیه ورزشی هیبریدی است که برای پیروزی در پیست اینجا در ایالات متحده و در Le Mans طراحی شده است. تنها با نگاه کردن به نام خودرو می‌توانید متوجه شوید که این خودرو کفش‌های بزرگی برای پر کردن دارد—پورشه خودروی مسابقه‌ای جدید را 963 می‌نامد زیرا این خودرو جانشین معنوی 962 افسانه‌ای است که در مسابقات اتومبیل‌رانی اسپرت در دهه 1980 تسلط داشت.

متأسفانه، گودوود مصادف شد با تعطیلات من به واتکینز گلن نیویورک برای مسابقه شش ساعته IMSA، بنابراین Ars قادر به دیدن مسابقه 963 نبود. اما من توانستم با دو راننده مسابقه پورشه کارخانه بنشینم تا متوجه شوم. کمی بیشتر در مورد ماشین جدید

Mathieu Jaminet و Matt Campbell در حال حاضر در مسابقات قهرمانی IMSA WeatherTech با یک خودروی GT، پورشه 911 GT3R، که زندگی خود را در همان خط تولید 911های جاده ای آغاز کرد، رقابت می کنند. اما سال آینده این دو در میان رانندگان کارخانه پورشه خواهند بود که برای کمپین سریعتر و پیچیده تر 963 در ایالات متحده یا مسابقات قهرمانی استقامت جهانی (WEC) انتخاب می شوند.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات