• خانه
  • اخبار
  • در اینجا نحوه تغییر وردل توسط نیویورک تایمز آمده است

در اینجا نحوه تغییر وردل توسط نیویورک تایمز آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در اینجا نحوه تغییر وردل توسط نیویورک تایمز آمده است


در اینجا نحوه تغییر وردل توسط نیویورک تایمز آمده است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson)

زمانی که نیویورک تایمز یک بازی کلمه ای پرطرفدار روزانه خرید وردل با قیمت “کم هفت رقمی” در اواخر ماه گذشته، مالک جدید قول داد که “هیچ تغییری در گیم پلی آن ایجاد نخواهد شد.” اما در حالی که وردلسیستم حدس اولیه بدون تغییر باقی مانده است، تایمز تغییرات کوچکی در لیست کلمات پنج حرفی ایجاد کرده است که به تعریف بازی کمک می کند.

پس از ارائه عمومی آن در اکتبر گذشته، وردل بر دو فهرست اصلی کلمات پنج حرفی تکیه کرده است. اولین مورد، که تعیین می کند بازیکنان کدام کلمات را می توانند حدس بزنند، نزدیک به 13000 کلمه را پوشش می دهد – تقریباً هر کلمه ای از این قبیل در انگلیسی. دومی، فهرستی از پاسخ‌های روزانه، شامل مجموعه‌ای محدودتر از حدود 2300 مورد از این کلمات است که در اصل بر اساس این که آیا آنها شناخته شده بودند انتخاب شده‌اند. وردل شریک سازنده جاش واردل، پالک شاه (این لیست دوم باید بازی را تا اکتبر 2027 ادامه دهد).

هر دو لیست مدت‌هاست که برای هر کسی که زمان می‌گذارد و کد جاوا اسکریپت غیرقابل انکار بازی را که به دلایل امنیتی طراحی نشده است، مرور کند، دانش نیمه عمومی است. در گذشته، برخی از بازیکنان حتی از این امنیت ضعیف برای خراب کردن زندگی روزمره استفاده می کردند وردل راه حلی برای دیگران

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات