• خانه
  • اخبار
  • در آستانه نابودی، جول دادخواستی فوری برای مبارزه با ممنوعیت FDA ارائه کرد

در آستانه نابودی، جول دادخواستی فوری برای مبارزه با ممنوعیت FDA ارائه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
در آستانه نابودی، جول دادخواستی فوری برای مبارزه با ممنوعیت FDA ارائه کرد


بسته‌های سیگار الکترونیکی Juul در فروشگاه Brazil Outlet در تاریخ 22 ژوئن 2022 در لس‌آنجلس، کالیفرنیا به فروش می‌رسد.

بزرگنمایی / بسته‌های سیگار الکترونیکی Juul در فروشگاه Brazil Outlet در تاریخ 22 ژوئن 2022 در لس‌آنجلس، کالیفرنیا به فروش می‌رسد. (اعتبار: گتی | ماریو تاما)

در حالی که تجارت او دود می‌شود، غول سیگارهای الکترونیکی Juul روز دوشنبه درخواست فوری مبنی بر تعلیق تصمیم سازمان غذا و دارو مبنی بر عدم اجازه شرکت برای بازاریابی هر یک از محصولاتش در ایالات متحده را ارائه کرد. عمل او را مجبور به توقف فعالیت کرد.

این تصمیم چهارشنبه گذشته، 22 ژوئن در وال استریت ژورنال منقضی شد و رگولاتور این تصمیم را روز پنجشنبه به طور عمومی اعلام کرد. روز جمعه، هیئتی از قضات تجدیدنظر فدرال به Juul اجازه اقامت موقت اداری دادند و به شرکت اجازه داد به فروش محصولات خود ادامه دهد در حالی که دادگاه به درخواست فوری Juul برای تعلیق تصمیم FDA رسیدگی می کند. جول تا ظهر دوشنبه فرصت داشت تا دادخواست خود را ثبت کند. قضات خاطرنشان کردند که تعلیق اداری به هیچ وجه مبتنی بر اعتبار استدلال جول نیست.

در همین حال، وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد که جول علاوه بر مبارزه با معافیت FDA، در حال بررسی پرونده ورشکستگی است. این گزارش به نقل از افراد ناشناس آشنا با این موضوع است. جول بلافاصله به درخواست آرس برای اظهار نظر در مورد ورشکستگی احتمالی پاسخ نداد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات