• خانه
  • اخبار
  • درایوهای داده: آیا ما از طریق استریم به محیط زیست کمک می کنیم؟

درایوهای داده: آیا ما از طریق استریم به محیط زیست کمک می کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
درایوهای داده: آیا ما از طریق استریم به محیط زیست کمک می کنیم؟


تصویری از یک پشته دی وی دی

بزرگنمایی (اعتبار: Getty Images)

روز زمین 22 آوریل بود و پیام معمول آن – مراقب سیاره ما باشید – به دلیل چالش های برجسته شده در آخرین گزارش IPCC، فوریت بیشتری دریافت کرده است. امسال، Ars به ​​فناوری‌هایی که معمولاً پوشش می‌دهیم، از خودروها گرفته تا ساخت تراشه، نگاه می‌کند و کشف می‌کند که چگونه می‌توانیم انعطاف‌پذیری آن‌ها را بهبود بخشیم و تأثیر آن‌ها را بر آب و هوا به حداقل برسانیم.

روزگار قدم زدن در فیلم بلاک باستر برای انتخاب فیلم برای یک شب گذشته است. رسانه‌های فیزیکی مانند سی‌دی، دی‌وی‌دی، دیسک‌های بلوری، UMD عجیب و غریب پلی‌استیشن قابل حمل سونی و فرمت‌های بی‌شماری دیگر به لطف مجموعه‌ای از سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس – خود بیمار – آمازون پرایم و اسپاتیفای به طور کامل کنار گذاشته شده‌اند.

برای اولین بار در 17 سال گذشته، سی دی ها شاهد رشد 1.1 درصدی یا 40.59 میلیون نسخه در سال 2021 بودند که این رقم در سال گذشته 40.16 میلیون نسخه بود. در سال 2021، مردم 1.2 میلیارد رسانه ویدیویی فیزیکی خریداری کردند که این رقم در یک دهه قبل 6.1 میلیارد بود. در همین حال، طبق گزارش انجمن صنعت ضبط آمریکا، درآمد حاصل از پخش موسیقی با 13.4 درصد افزایش به 10.1 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات