• خانه
  • اخبار
  • دانیلز در همه جا و در همه جا و به یکباره، چندجهانی را با یک زندگی دیوانه کننده آشنا می کند

دانیلز در همه جا و در همه جا و به یکباره، چندجهانی را با یک زندگی دیوانه کننده آشنا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دانیلز در همه جا و در همه جا و به یکباره، چندجهانی را با یک زندگی دیوانه کننده آشنا می کند


دانیلز در همه جا و در همه جا و به یکباره، چندجهانی را با یک زندگی دیوانه کننده آشنا می کندهمه چیز همه جا، همه چیز به یکبارهبا بازی میشل یو. “>

بزرگنمایی / دانیل کوان و دانیل شینرت – که معمولاً با نام دانیلز شناخته می شوند – کارگردانان جدید اکشن / درام علمی تخیلی هستند. همه در همه جا همه به یکبارهبا بازی میشل یو. (اعتبار: A24)

میشل یئو بی نظیر در این کمدی اکشن علمی-تخیلی جدید، نقش یک صاحب لباسشویی چینی-آمریکایی عصبی را بازی می کند که با بازرسی IRS روبرو می شود. همه در همه جا همه به یکباره. اولین وانگ به سادگی در تلاش است تا کوهی از اسناد و رسیدهای خرد شده را از بین ببرد تا از زندگی خود در برابر متلاشی شدن محافظت کند، زمانی که به طور غیرمنتظره ای درگیر یک نبرد حماسی در چندین جدول زمانی می شود. و خطرات نمی تواند بالاتر باشد: بقای کل جهان چندگانه در خطر است.

کارگردانان دانیل کوان و دانیل شینرت – که معمولاً با نام دانیلز شناخته می شوند – به دلیل توانایی خود در تشخیص ژانرها شناخته می شوند و به طرز ماهرانه ای پوچ بودن کمیک و عجیب و غریب باورنکردنی را با لحظات تیزبینی تکان دهنده می آمیزند. همه در همه جا همه به یکباره تنها دومین فیلم بلند آنها با هم است، اما شما هرگز آن را از دست مطمئنی که دنیلز به پروژه هدایت کرد، نخواهید فهمید، به نحوی ترکیبی آشفته از عناصر مختلف را در یک کل منسجم که شگفت‌زده و در عین حال لذت می‌برد، متحد می‌کند. این دو سازنده گفتند که هنگام نوشتن فیلمنامه در فیلم های کلاسیک کونگ فو و همچنین الهام گرفته اند ماتریکس و باشگاه مبارزه.

کوان گفت: من عاشق این فیلم ها شدم. فکر کردم، مرد، اگر بتوانم کاری را نصف لذت انجام دهم ماتریکساما با مهر خودمان و روحمان، من فقط خوشحال خواهم مرد.»

27 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات