• خانه
  • اخبار
  • دانشمند برتر دخانیات FDA در فیلیپ موریس، سازنده مارلبورو مشغول به کار شد.

دانشمند برتر دخانیات FDA در فیلیپ موریس، سازنده مارلبورو مشغول به کار شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دانشمند برتر دخانیات FDA در فیلیپ موریس، سازنده مارلبورو مشغول به کار شد.


سیگارهای فیلیپ موریس مارلبرو برای فروش در یک پمپ بنزین در Tiskilloa، ایلینویز، ایالات متحده، چهارشنبه، 12 ژوئیه 2017 به نمایش گذاشته شده است.

بزرگنمایی / سیگارهای Philip Morris Marlboro برای فروش در یک پمپ بنزین در Tiskilloa، Illinois، ایالات متحده، در روز چهارشنبه، 12 ژوئیه 2017 (اعتبار: گتی | بلومبرگ) به نمایش گذاشته می شود.

دانشمند برتر دخانیات در سازمان غذا و دارو، شغل خود را رها کرد تا برای غول دخانیات فیلیپ موریس اینترنشنال (PMI) که بیشتر به عنوان سازنده سیگارهای مارلبرو شناخته می شود، کار کند.

این دومین استخدام پرمخاطب FDA توسط PMI در ماه‌های اخیر است و در حالی صورت می‌گیرد که سازمان غذا و دارو در تلاش است تا تولید سیگار و استعمال دخانیات را از شرکت‌هایی مانند PMI تنظیم کند. برای مثال، در اوایل این ماه، FDA از شکست شرم آور در تلاش ناموفق خود برای ممنوع کردن محصولات سیگار الکترونیک Juul خبر داد. Juul – که تا حد زیادی مقصر اپیدمی سیگار جوانان است – تا حدی متعلق به Altria است که در سال 2008 PMI را منحل کرد.

روز سه‌شنبه، مت هولمون، مدیر دفتر علوم در مرکز محصولات تنباکو (CTP) FDA، خروج خود را اعلام کرد و بلافاصله برای پذیرش یک موقعیت در PMI اقدام کرد. هولمن، یک بیوشیمیست تحصیل کرده، بیش از 20 سال در FDA کار کرده است و از سال 2017 مدیر دفتر علوم CTP بوده است.

خواندن 6 پاراگراف باقی مانده | نظرات