• خانه
  • اخبار
  • دادگاه عالی گفت که قانون رسانه های اجتماعی تگزاس باعث “آشوب” آنلاین خواهد شد

دادگاه عالی گفت که قانون رسانه های اجتماعی تگزاس باعث “آشوب” آنلاین خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دادگاه عالی گفت که قانون رسانه های اجتماعی تگزاس باعث "آشوب" آنلاین خواهد شد


پرچم های ایالات متحده و تگزاس در طول روز در مقابل ساختمان کنگره ایالت تگزاس به نمایش گذاشته می شود.

بزرگنمایی / پرچم های ایالات متحده و تگزاس در مقابل ساختمان کنگره ایالت تگزاس به اهتزاز در می آید. (اعتبار: Getty Images | PA Thompson)

بیش از دوجین گروه از دادگاه عالی ایالات متحده خواسته اند تا قانون تگزاس را که شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی را از تعدیل محتوا بر اساس “دیدگاه کاربر” منع می کند، مسدود کند.

طبق گزارش دیوان عالی که دیروز ارائه شد، قانون تگزاس، HB20، “به نقض آشکار حقوق متمم اول برای تامین کنندگان پلت فرم منجر می شود.” در این سند آمده است: این قانون که لازم‌الاجرا می‌شود، به این معنی است که “آنلاین هرج و مرج با عواقب فاجعه‌بار و غیرقابل جبران خواهد داشت.”

از آنجایی که پلتفرم‌ها قادر به تعدیل مؤثر کلاهبرداران نیستند، پیام‌هایی که جمعیت‌های آسیب‌پذیر، از جمله افراد مسن را غارت می‌کنند، به صورت آنلاین پخش می‌شوند. انتظار می رود افزایش این محتوا منجر به فریب افراد بیشتری برای ارسال پول به کلاهبرداران یا افشای اطلاعات مالی شود که منجر به سرقت هویت و خرابی مالی می شود. این پلتفرم‌ها برای تنظیم سخنرانی ستایش‌کننده تروریست‌ها و کسانی که در کمپین‌های ترور شرکت دارند، ناتوان خواهند بود، و اگر حتی یک نفر در فعالیت‌های کپی‌برداری مشارکت داشته باشد، عواقب بالقوه‌ای بد خواهد داشت. و می‌توان از محافظت از کودکان در برابر محتوای نامناسب سن، از جمله پیام‌های محکوم‌کننده که جوانان ما را تشویق به شرکت در فعالیت‌های خود ویرانگر می‌کند، جلوگیری کرد.

این سند توسط 20 گروه فن آوری و حمایت از جمله اتاق پیشرفت امضا شد. لیگ ضد افترا؛ شورای بازرگانی مرتبط؛ انجمن فناوری مصرف کننده؛ حفاظت موتور؛ موسسه آنلاین ایمنی خانواده; HONR Network Inc.; بنیاد فناوری اطلاعات و نوآوری؛ میز تبلیغات تعاملی؛ IP عدالت؛ موسسه فناوری LGBT; شورای رسانه های چندفرهنگی، مخابرات و اینترنت؛ انجمن ملی برای پیشرفت رنگ ها؛ ائتلاف رسانه ملی اسپانیا؛ صدای ما تگزاس. انجمن صنعت نرم افزار و اطلاعات؛ کودکان شکارچی را متوقف کنید. TechNet; کنفرانس ملی تگزاس NAACP; و مرکز واشنگتن برای مشارکت در سیاست فناوری.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات