• خانه
  • اخبار
  • خودگردانی کامل تسلا این مرد را چنان عصبانی کرد که برای مجلس سنا نامزد شد

خودگردانی کامل تسلا این مرد را چنان عصبانی کرد که برای مجلس سنا نامزد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودگردانی کامل تسلا این مرد را چنان عصبانی کرد که برای مجلس سنا نامزد شد


کمپین دن اودود می خواهد که پیوند به کمپین ایمنی رالف نادر روشن باشد.

بزرگنمایی / کمپین دن اودود می خواهد که پیوند به کمپین ایمنی رالف نادر روشن باشد. (اعتبار: دن اودود)

کاندیداهای یک موضوع واحد برای مجلس سنای آمریکا غذای معمولی برای پوشش خودروی Ars نیستند، اما به نظر می رسد که ممکن است یک استثنا برای دن اودود وجود داشته باشد. O’Dowd، مهندس و مدیر عامل یک شرکت نرم افزاری، برای یک کرسی در مجلس سنای کالیفرنیا در یک پلتفرم برای ممنوعیت “حکومت کامل خودگردان” تسلا نامزد می شود.

ارزیابی استراتوسفر تسلا تا حد زیادی مدیون ویژگی FSD این شرکت با صدای آینده نگر است، که نوید یک خودروی واقعا مستقل را می دهد که حتی می تواند در حالی که صاحبش خواب است در خیابان ها حرکت کند. اما پیشرفت این شرکت دشوار بوده است، زیرا تلاش می‌کند تا با عملکرد تسلای قدیمی‌تر که با سیستم‌های کمک رانندگی پیشرفته‌تر و ساده‌تر اما قوی‌تر ایجاد شده است، پلتفرم‌های محاسباتی را تغییر دهد و حسگرها را رها کند.

با این حال، FSD منبع پول مهمی برای تسلا است. در ماه ژانویه، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا به سرمایه گذاران گفت که “خودرانی کامل مهمترین منبع سودآوری تسلا خواهد بود.” و این شرکت بارها قیمت این ویژگی را افزایش داده است – چیزی که به عنوان یک گزینه 6000 دلاری در سال 2019 شروع شد اکنون یک گزینه 12000 دلاری است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات