• خانه
  • اخبار
  • خودروی مسابقه‌ای الکتریکی جدید فرمول E سبک‌تر، قدرتمندتر و چابک‌تر است

خودروی مسابقه‌ای الکتریکی جدید فرمول E سبک‌تر، قدرتمندتر و چابک‌تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودروی مسابقه‌ای الکتریکی جدید فرمول E سبک‌تر، قدرتمندتر و چابک‌تر است


این اولین نگاه ما به خودروی مسابقه‌ای Formula E Gen3 است که برای اولین بار در فصل آینده عرضه خواهد شد.

بزرگنمایی / این اولین نگاه ما به خودروی مسابقه‌ای Formula E Gen3 است که برای اولین بار در فصل آینده عرضه خواهد شد. (اعتبار: فرمول E)

روز پنجشنبه، پیش از برگزاری مسابقات آخر هفته موناکو E-Prix، فرمول E سرانجام از خودروی مسابقه ای الکتریکی بعدی خود رونمایی کرد. این خودرو Gen3 نامیده می شود زیرا سومین نسلی است که در این سری استفاده می شود و اوایل فصل آینده معرفی می شود.

بیشتر واکنش‌های آنلاین به ظاهر غیرمتعارف خودرو مربوط می‌شود، حداقل از نظر اینکه مردم چگونه از خودروهای مسابقه‌ای انتظار دارند. اما پس از آن مردم به همان شیوه نسبت به خودروی Gen2 واکنش نشان دادند. بدنه جدید با لباس های زیر و فیبر کربن کمی بازیافت شده (از خودروهای بازنشسته Gen2) بادوام تر از قبل است که طبق فرمول E ردپای کربن خودروی Gen3 را تا 10 درصد کاهش می دهد.

خودروی جدید فرمول E نسبت به نسخه قبلی کوچک‌تر است و مسیر باریک‌تر و فاصله بین دو محور کوتاه‌تر است. او همچنین رژیم گرفت و وزن خودرو را از 903 کیلوگرم در Gen2 به 760 کیلوگرم کاهش داد که به سادگی از خودروی فعلی F1 سبک تر است. کاهش وزن Gen3 با افزایش قابل توجه قدرت همراه است: از 250 کیلووات (335 اسب بخار) به 350 کیلووات (469 اسب بخار) واقع در چرخ های عقب. با حداکثر سرعت 200 مایل در ساعت (320 کیلومتر در ساعت)، انتظار داریم زمان دور به طور قابل توجهی سریعتر از قبل باشد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات