• خانه
  • اخبار
  • خودروهای برقی مقرون به صرفه در سال 2027 از پروژه جدید جنرال موتورز / هوندا

خودروهای برقی مقرون به صرفه در سال 2027 از پروژه جدید جنرال موتورز / هوندا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خودروهای برقی مقرون به صرفه در سال 2027 از پروژه جدید جنرال موتورز / هوندا


اولین خودروی الکتریکی که از باتری های Ultium جنرال موتورز استفاده کرد هامر EV بود که در اینجا می توانید آن را ببینید.  اما از سال 2027، این سلول‌ها به خودروهای برقی جدید و مقرون به صرفه هوندا و جنرال موتورز نیز مجهز خواهند شد.

بزرگنمایی / اولین خودروی الکتریکی که از باتری های Ultium جنرال موتورز استفاده کرد هامر EV بود که در اینجا می توانید آن را ببینید. اما از سال 2027، این سلول‌ها به خودروهای برقی جدید و مقرون به صرفه هوندا و جنرال موتورز نیز مجهز خواهند شد. (اعتبار: جنرال موتورز)

روز سه‌شنبه، جنرال موتورز و هوندا اعلام کردند که این دو شرکت در حال کار روی طیف جدیدی از خودروهای برقی مقرون‌به‌صرفه هستند. این دو سازنده معماری جدیدی را توسعه خواهند داد که از پلت فرم باتری Ultium جدید جنرال موتورز برای آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و چین استفاده می کند. تولید اولین خودروهای هر دو سازنده باید در سال 2027 آغاز شود.

هوندا و جنرال موتورز مدتی است که به هم نزدیک شده اند. در سال 2017، آنها سرمایه‌گذاری مشترکی را برای تولید انبوه سلول‌های سوختی هیدروژنی راه‌اندازی کردند و سال بعد در زمینه فناوری رانندگی خودکار کروز و همچنین توسعه باتری‌های نسل بعدی شریک شدند.

در سال 2020، این دو شرکت اعلام کردند که هوندا با استفاده از باتری‌های Ultium جنرال موتورز، دو خودروی الکتریکی جدید را برای آمریکای شمالی طراحی خواهد کرد. این دو خودروی الکتریکی همچنان در دست توسعه هستند، همانطور که همکاری هوندا در مورد خودروهای الکتریکی با سونی نیز وجود دارد – این اعلامیه تکمیل کننده این برنامه ها است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات