• خانه
  • اخبار
  • خرید کتاب Amazon Kindle قربانی بعدی صورتحساب Google Play است

خرید کتاب Amazon Kindle قربانی بعدی صورتحساب Google Play است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
خرید کتاب Amazon Kindle قربانی بعدی صورتحساب Google Play است


توضیح جدید برای خریدهای آمازون و "اطلاعات بیشتر" ارتباط.

بزرگنمایی / توضیحات جدید برای خریدهای آمازون و لینک “بیشتر بدانید”.

آمازون به دنبال اقدام قبلی خود برای دانلود خرید کتاب صوتی Audible از برنامه Play Store خود، خرید کتاب دیجیتال Android Kindle را نیز غیرفعال می کند. البته سرکوب خریدهای گوگل پلی مقصر است. از اول ژوئن، Google از همه برنامه‌های فروشگاه Play می‌خواهد برای خرید یا حذف دیجیتال از Google Play هزینه دریافت کنند. از لحاظ فنی، صورت‌حساب Google Play مدتی است که در قوانین وجود دارد، اما Google در حال پایان دادن به سیاست اجرایی است که به طور مؤثر به شرکت‌ها اجازه می‌دهد سیستم‌های صورت‌حساب خود را مدیریت کنند.

وقتی از برنامه آمازون بازدید می‌کنید، همچنان می‌توانید کتاب‌های فیزیکی بخرید، اما خریدهای دیجیتال اکنون به جای دکمه خرید، پیوند «چرا نمی‌توانم از برنامه خرید کنم؟» را نشان می‌دهد. پیوند آمازون یک پاپ آپ را نشان می دهد که می گوید: “برای همراستایی با سیاست های فروشگاه Google Play، دیگر نمی توانید محتوای جدید را از برنامه خریداری کنید. می توانید یک لیست خواندن در برنامه ایجاد کنید و از آن خرید کنید [the] وب سایت آمازون از مرورگر شما.”

خرید آمازون موزیک نیز از اپلیکیشن گوگل پلی به حالت تعلیق درآمده است. این حرکت، اپلیکیشن گوگل پلی آمازون را با اپلیکیشن iOS که امکان خرید دیجیتالی را نیز نمی دهد، مطابقت می دهد. در اندروید، آمازون کاربران را به وب‌سایت هدایت می‌کند، جایی که همچنان می‌توانند محتوای دیجیتالی بخرند یا برای اشتراک نامحدود ثبت‌نام کنند، که از مسدود کردن خرید در فروشگاه Play جلوگیری می‌کند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات