منو سایت

  • خانه
  • حق ثبت اختراع جدید گوگل یک تبلت با طراحی آینده نگر است

حق ثبت اختراع جدید گوگل یک تبلت با طراحی آینده نگر است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

گوگل در زمینه تولید تبلت ها بی تجربه نیست. این غول جستجو در گذشته تبلت هایی تحت سری Nexus منتشر کرده است. این روند همچنین با معرفی دستگاه هایی مانند Pixel C و Pixel Slit ادامه یافت. اما از آن زمان ، عملاً خبری از تبلت های جدیدتر گوگل نیست.

شایعات می گویند LetsGoDigital اخیراً از پتنتی رونمایی کرده است که قبلاً در سال 2019 توسط گوگل ثبت شده بود. این اختراع به تازگی در ژوئن 2021 توسط دفتر ثبت اختراعات ژاپنی صادر شده است. این اختراع متعلق به یک تبلت است که دارای صفحه نمایش انتهایی به انتها با ناحیه مستطیلی بزرگ در پشت است.

نکته عجیب در مورد این ثبت اختراع این است که بدیهی است هیچ حفره ای برای دوربین های جلو و عقب وجود ندارد. اما یک طراح به نام جوزپه اسپینلی تصمیم گرفته طرح های شماتیک این محصول را ایجاد کرده و ظاهر احتمالی آن را نمایان کند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ؛ این طرح نسبتاً دوراندیش است و به طرز عجیبی شبیه دستگاه های پیکسلی است.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد. با این حال ، از آنجا که ثبت اختراع فوق در سال 2019 به ثبت رسیده است و جزئیات بیشتری در مورد آن منتشر نشده است. بنابراین اظهار نظر در مورد تحولات آینده دشوار خواهد بود. با این حال ، توصیه می شود امید زیادی به انتشار تبلت جدید در Google نداشته باشید.

ثبت اختراع جدید گوگل برای یک تبلت آینده نگر برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.