• خانه
  • اخبار
  • حتی در متاورس هم نمی توانید از مامور مالیات فرار کنید

حتی در متاورس هم نمی توانید از مامور مالیات فرار کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حتی در متاورس هم نمی توانید از مامور مالیات فرار کنید


باشه چشماتو باز کن  تعجب!  اکنون باید برای خرید زمین مجازی خود مالیات فروش محلی بپردازید!

بزرگنمایی / باشه چشماتو باز کن تعجب! اکنون باید برای خرید زمین مجازی خود مالیات فروش محلی بپردازید! (اعتبار: آزمایشگاه لیندن)

زندگی دوممتاورس آنلاین با عمر طولانی، که هنوز هم تقریباً یک میلیون کاربر فعال در ماه را جذب می کند، اعلام کرده است که برای اولین بار از زمان راه اندازی خود در سال 2003، مالیات فروش محلی ایالات متحده را برای بسیاری از خریدهای درون بازی اعمال می کند. چالش بر روی اقتصاد پایدار در بازی جهانی آنلاین است و به عنوان هشداری برای دیگر تلاش‌های فراجهان نوپا به امید فروش کالاهای مجازی به ساکنان ایالات متحده عمل می‌کند.

هنگام اعلام انتقال در روز دوشنبه، زندگی دوم سازنده آزمایشگاه Linden به حکم دادگاه عالی سال 2018 استناد می کند داکوتای جنوبی علیه Wayfair, Inc., et al. این تصمیم نشان داد که ایالت ها و مناطق می توانند حتی بر محصولات فروخته شده توسط شرکت های آنلاین که حضور فیزیکی در آن ایالت ندارند، مالیات بر فروش وضع کنند. به دنبال این تصمیم، آزمایشگاه لیندن گفت که “هر کاری که ممکن است برای محافظت از ساکنان ما در برابر این مالیات ها برای مدت طولانی انجام داده است، اما ما دیگر قادر به جذب آنها نیستیم.”

به این ترتیب، از 31 مارس، زندگی دوم از مصرف‌کنندگان برای مالیات‌های محلی در صورت‌حساب‌های تکرارشونده، مانند اشتراک‌ها و هزینه‌های زمین، کسر می‌شود. Linden Labs به جمع‌آوری همه مالیات‌هایی که برای خریدهای یک‌بار مصرف می‌شود، مانند تغییر نام و خریدهای L$ درون بازی، ادامه خواهد داد. لیندن لبز می نویسد، اما این هزینه ها “در مقطعی در آینده” به مصرف کنندگان منتقل می شود.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات