• خانه
  • اخبار
  • حتی جف گلدبلوم شاد هم نمی تواند Jurassic World: Dominion را نجات دهد

حتی جف گلدبلوم شاد هم نمی تواند Jurassic World: Dominion را نجات دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
حتی جف گلدبلوم شاد هم نمی تواند Jurassic World: Dominion را نجات دهد


حتی جف گلدبلوم شاد هم نمی تواند Jurassic World: Dominion را نجات دهدJurasic World: Dominion، که این هفته به طور انحصاری در سینماها اکران می شود، گروه را دوباره گرد هم می آورد – اما این ممکن است چیز خوبی نباشد. “>

بزرگنمایی / دنیای ژوراسیک: سلطه، این هفته منحصراً در سینماها اکران می شود و گروه را دوباره گرد هم می آورد – اما این ممکن است چیز خوبی نباشد. (اعتبار: جهانی)

چقدر می توانید انتظارات خود را پایین بیاورید دنیای ژوراسیک: سلطه?

اگر بتوانید آن انتظارات را در اعماق زمین دفن کنید، شاید آنقدر دور که محققان هزاران سال است آنها را کشف نکرده باشند، می توانید اوقات خوبی را سپری کنید. این برای والدینی که به دنبال فیلمی برای تماشای با دوستداران دایناسورهای غنی شده قبل از نوجوانان هستند، دو برابر صادق است. مخاطب ایده آل فیلم با سازندگانش در مورد آنچه در اینجا اهمیت دارد هم عقیده است: دایناسورها، نه انسان ها.

این همان فیلمی است که در آن کوتزالکواتلوس در افق ظاهر می شود و قهرمان داستان با گفتن نام خود به وضوح اما دقیق، درست قبل از اینکه دایناسور پرنده باشکوه به شکلی ترسناک و با جزئیات ظاهر شود، پاسخ می دهد. این موجود تقریباً از همه بازیگران فیلم توجیه بهتر و کامل تری برای اعمال خود می گیرد – که می تواند خوب باشد اگر سلطهفیلمنامه نویسان برای ترکیب انگیزه های شخصیت های او زمان زیادی را صرف تلاش و شکست نمی کنند.

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات