• خانه
  • اخبار
  • جیمیل جدید در دسترس همه است و اکنون می توانید آن نوار کناری بزرگ را پنهان کنید

جیمیل جدید در دسترس همه است و اکنون می توانید آن نوار کناری بزرگ را پنهان کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جیمیل جدید در دسترس همه است و اکنون می توانید آن نوار کناری بزرگ را پنهان کنید


طراحی جدید جیمیل برای دسکتاپ این آخر هفته عرضه شد. اگر از طرح زمینه پیش‌فرض استفاده می‌کنید، می‌دانید که وقتی تمام رابط کاربری جیمیل شما آبی شد، می‌دانید که وارد شده است. طراحی جدید جیمیل برای اولین بار در ماه فوریه به نمایش درآمد و پس از جمع‌آوری بازخورد و اصلاح برخی موارد، گوگل این طرح را برای همه عرضه می‌کند. همه تغییرات در جیمیل را دوست ندارند، بنابراین بیایید در مورد تفاوت و نحوه بازگرداندن آن صحبت کنیم.

چند چیز از هم اکنون تا پیش نمایش فوریه تغییر کرده است. بارزترین تغییر، طرح رنگ تمام آبی است. پست وبلاگ Google می‌گوید: «متوجه خواهید شد که پیمایش جدید اکنون Material You را شامل می‌شود، ظاهر به‌روز و تازه ما برای برنامه‌های Google شما.» موادی که با Android 12 به‌عنوان یک سیستم تم هماهنگ رنگی که با طرح رنگ مطابقت دارد راه‌اندازی کردید. سیستم عامل خود را با تصویر زمینه خود را. هیچ تطابق رنگی با Material You Gmail وجود ندارد، اما فقط طرح رنگ آبی است.

Gmail هنوز یک سیستم تم دارد، بنابراین می توانید رنگ را به هر چیزی که می خواهید تغییر دهید. روی چرخ دنده تنظیمات در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و سپس در قسمت تم روی دیدن همه کلیک کنید. نزدیکترین پس زمینه به جیمیل قدیمی گزینه پس زمینه جامد “خاکستری نرم” است. برای اینکه واقعاً با پس‌زمینه قدیمی جیمیل مطابقت داشته باشید، «سفید» را می‌خواهید، اما این یک گزینه نیست. (همچنین می‌توانید از طریق پیوند «عکس‌های من» در پایین، از مجموعه Google Photos خود انتخاب کنید، و من سعی کرده‌ام یک پس‌زمینه سفید ثابت آپلود کنم، اما تلاش برای اعمال آن فقط یک پیام خطا را نشان می‌دهد). این صفحه «موضوع» همچنین جایی است که می‌توانید حالت تاریک مخفی عجیب و غریب جیمیل را اعمال کنید: فقط گزینه پس‌زمینه سیاه را انتخاب کنید و همه چیز به متن روشن در پس‌زمینه تیره تبدیل می‌شود.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات