منو سایت

  • خانه
  • جک دورسی می خواهد سیستم استخراج بیت کوین جدیدی راه اندازی کند

جک دورسی می خواهد سیستم استخراج بیت کوین جدیدی راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

جک دورسی به تازگی اعلام کرده که شرکت او اسکوئر سیستم استخراج بیت کوین خود را با استفاده از نیمه رساناهای سفارشی و نرم افزار منبع باز ایجاد می کند.

جک دورسی روز جمعه در توییتر خود نوشت: “هدف Square راه اندازی سیستم استخراج بیت کوین سفارشی مبتنی بر نیمه رساناهای سفارشی و نرم افزار منبع باز برای افراد و مشاغل در سراسر جهان است.” وی افزود که این پروژه از رویکردی مشابه در سبد سخت افزاری بیت کوین Square پیروی می کند. کار بر روی مجموعه سخت افزار اوایل تابستان امسال آغاز شد. اما برای شرکت های مالی ، راه اندازی سیستم معدن بسیار پیچیده تر از ایجاد نمونه کارها است. همانطور که جک دورسی اشاره می کند ؛ ساخت تراشه های سفارشی بسیار گران است و زمینه جدیدی برای فعالیت برای Square ایجاد می کند. این شرکت به عنوان یکی از حامیان اصلی بیت کوین در جهان شناخته می شود.

آقای دورسی در یادداشتی گفت: “بهره وری معادن باید افزایش یابد.” تغییر در استفاده از انرژی پاک و پایدار برای اقتصاد ، تأثیر و مقیاس پذیری بیت کوین بسیار بزرگ خواهد بود. “انرژی یکی از مشکلاتی در سطح سیستم است که نیاز به نوآوری و ادغام در نیمه رساناها و نرم افزار دارد.”

جک دورسی جزئیات زیادی در مورد نحوه عملکرد سیستم استخراج خود ارائه نداد. همین رویکرد را می توان در توییت های قبلی وی در مورد برنامه های این شرکت برای مجموعه سخت افزاری مشاهده کرد. با این حال ، وی خاطرنشان کرد که هدف از راه اندازی این سیستم افزایش بهره وری استخراج و دسترسی به افراد بیشتر است. اقدامی که 2 مشکل بزرگ مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال را حل می کند.

در سال های اخیر میزان مصرف انرژی به دلیل استخراج بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرده است. این پدیده نگرانی های جدی در مورد تاثیر ارزهای رمزنگاری شده بر تغییرات آب و هوا را تشدید کرده است. علاوه بر این ، تولید باعث کاهش تعداد GPU ها و افزایش قیمت آنها در بازار شده است. این پدیده استخراج ارزهای رمزنگاری شده را برای ذینفعان عادی غیرممکن کرده است.

جک دورسی می گوید: استخراج بیت کوین باید به سادگی اتصال سیم برق ماسه به منبع تغذیه باشد. مشخص نیست که آیا میدان قادر به انجام این کار خواهد بود یا خیر. به گفته آقای دورسی ، این شرکت تحقیقات فنی عمیق مورد نیاز برای این پروژه را آغاز کرده است و در عین حال امیدوار است که بازخورد جالبی در مورد این ایده دریافت کند. “

جک دورسی به دنبال راه اندازی سیستم جدید استخراج بیت کوین است که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.