• خانه
  • اخبار
  • جو مانچین در جلسه استماع سنا، اعتبار مالیاتی برای خودروهای برقی را “مضحک” خواند

جو مانچین در جلسه استماع سنا، اعتبار مالیاتی برای خودروهای برقی را “مضحک” خواند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جو مانچین در جلسه استماع سنا، اعتبار مالیاتی برای خودروهای برقی را "مضحک" خواند


سناتور آمریکایی جو مانچین صنعت زغال سنگ را دوست دارد، او خودروهای الکتریکی را دوست ندارد.

بزرگنمایی / سناتور آمریکایی جو مانچین صنعت زغال سنگ را دوست دارد، او خودروهای الکتریکی را دوست ندارد. (اعتبار: J. Scott Applewhite-Pool / Getty Images)

سناتور جو مانچین در جلسه استماع سنا در روز پنجشنبه، اعتبار مالیاتی فدرال برای وسایل نقلیه الکتریکی را “مضحک” خواند. سیاستمدار ویرجینیای غربی که همچنان از صنعت زغال‌سنگ درآمد میلیونی دارد، منتقد دائمی یارانه‌ها برای خودروهای الکتریکی است که بخش مهمی از برنامه حزب دموکرات برای کربن زدایی بخش حمل‌ونقل بود.

از سال 2009، ایالات متحده از اعتبارات مالیاتی فدرال به عنوان راهی برای جبران هزینه های بالاتر خودروهای الکتریکی به لطف باتری های آنها استفاده کرده است.

در حال حاضر، اعتبار برای هر وسیله نقلیه شارژی (هم خودروهای برقی قابل شارژ و هم خودروهای الکتریکی هیبریدی با باتری اضافه شده) با حداقل ظرفیت باتری 5 کیلووات ساعت است و بسته به کل کیلووات ساعت دقیق از 2917 تا 7500 دلار متغیر است. اما این یک وام است، نه یک تخفیف، بنابراین برای دریافت 7500 دلار کامل، یک خریدار EV باید حداقل 7500 دلار بدهی مالیاتی در سال جاری داشته باشد. این اعتبار مالیاتی نیز پس از فروش 200000 وسیله نقلیه توسط یک خودروساز با این افزونه لغو می شود، اگرچه تاکنون تنها تسلا و جنرال موتورز از این آستانه عبور کرده اند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات