جهش بزرگ در اسب بخار و تغییرات بیشتر برای فرمول E در سال 2023

جهش بزرگ در اسب بخار و تغییرات بیشتر برای فرمول E در سال 2023


بزرگنمایی / این آخرین باری است که خط آسمان منهتن با پس‌زمینه اتومبیل Gen2 Formula E که در اینجا نشان داده شده است، بازی می‌کند. سال آینده، اسپرت یک ماشین کاملاً جدید با قدرت بسیار بیشتر و جرم بسیار کمتر دریافت می کند.

فرمول E این آخر هفته سالانه برای مسابقات ePrix شهر نیویورک به Red Hook بازگشته است. متأسفانه Ars در مسابقات شرکت نخواهد کرد، که مایه شرمساری است زیرا این آخرین فرصت من برای دیدن ماشین مسابقه الکتریکی Gen2 در عمل خواهد بود. با این حال، باید تمام تلاشم را بکنم تا در سال 2023 آنجا باشم.

سال آینده شاهد تغییرات قابل توجهی برای سری مسابقات تمام الکتریکی خواهیم بود، از جمله یک ماشین مسابقه بسیار قدرتمندتر و سریعتر و برخی تغییرات قوانین برای جذاب کردن مسابقات. من نمی توانم آن را تضمین کنم، اما فکر می کنم احتمال زیادی وجود دارد که شاهد بازگشت Fan Boost نباشیم، که برخی از گوشه های اینترنت را خوشحال می کند.

واضح است که سریال ترسی از متفاوت فکر کردن ندارد و یادآوری این نکته مفید است که ما در مورد ورزشی صحبت می کنیم که هنوز در فصل هشتم خود به سر می برد. جیمی ریگل در سال 2019 به عنوان مدیرعامل فرمول E انتخاب شد و هفته گذشته با او در مورد چگونگی شکل‌گیری این سری صحبت کردم و در چند سال آینده باید منتظر آن باشیم.

خواندن 21 پاراگراف باقی مانده | نظرات